Ukraine WOW - Інтерактивна виставка

Ukraine WOW - Інтерактивна виставка

З 14 листопада по 29 лютого на Центральному київському вокзалі пройде інтерактивна виставка Ukraine WOW. 

Унікальні експонати та інсталяції, які змусять вас закохатись в Україну та сказати: «Вау, яка вона неймовірна!» 

Кияни та гості міста зможуть політати над Батьківщиною-матір’ю у віртуальній реальності, подивитися в телескоп Миколаївської астрономічної обсерваторії, побачити оригінали робіт Малевича та Архипенка, дізнатися, як народжується бурштин і як виглядали перші срібні гривні Київської Русі, зайти в мазанку та тунель кохання, що побудовані прямо у виставковому просторі, та багато іншого. 

Місце проведення виставки – новий простір площею 3000 кв м. на Центральному залізничному вокзалі. «Ukraine WOW покликана розповісти про все найкраще, що є в Україні, та надихнути українців більше подорожувати.  – говорить Євген Кравцов, голова правління АТ «Укрзалізниця».  – Центральний залізничний вокзал якнайкраще підходить для цього, адже щодня саме сюди приїжджають і звідси виїжджають тисячі пасажирів»

Більше інформації про Ukraine WOW на сторінці в Facebook!

Коли: 14 листопада – 29 лютого, 11:00–20:00. Понеділки вихідні. 

Де: Київський центральний залізничний вокзал, 14 колія, виставковий простір «Будівля багажного відділення з рампою, корпус В».

Вартість: 50 грн. Для дітей до 12 років, пенсіонерів, учасників бойових дій - безкоштовно за наявності посвідчення.

Коментарі до події (1)
  • Вика Лавриненко 16 Грудня

    Мы настолько полезно "потратили" в хорошем смысле время на этой выставке! Вот КАК можно было так интересно показать что происходило и продолжает быть в Украине? Делюсь своими впечатлениями в видео: https://www.youtube.com/watch?v=snfsYf0ArUU&t
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення