Урочисте вiдкриття ЦУМу — головного унiвермагу країни

Урочисте вiдкриття ЦУМу — головного унiвермагу країни

Київський ЦУМ відкривається в третій раз. І вперше ─ у форматі справжнього європейського універмагу. Відкритий простір для модних брендів і відвідувачів, відкрита тераса над серцем міста, відкритий для кожного і всіх, відкритий там, де й завжди!

3 та 4 грудня завітайте до ЦУМу всією родиною. У дні святкового відкриття кожен покупець отримає приємний подарунок від універмагу. А всі відвідувачі зможуть глибше поринути у світ української моди, завдяки спеціальним експозиціям.

На 1-му поверсі погляньте на реконструкцію ЦУМу очами митця Сергія Кадуліна. Він фотографував ЦУМ з 2014 до 2016 року та був з нами у найважливіші моменти переродження.
На 2-му поверсі спільно з VOGUE ми буде представлено експозицію кращих українських ювелірів: Валерія Громова, INNAN, AGANA, Denis Music та VELAR.
На 3-му поверсі вас чекає виставка, яка розповідає про історію української моди 1940-1980-х років. Ви познайомитесь з роботами таких визначних митців, як Герц Мепен, Володимир Несміян та Лідія Авдеєва.
На 5-му поверсі діє виставка керамістів з різних куточків країни. Всі роботи створені спеціально для ЦУМу і виставляються вперше.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення