Американський піаніст Вадим Неселовський у Києві

Американський піаніст Вадим Неселовський у Києві

Всі анонси від: Національна філармонія України

16 листопада у Національній філармонії України виступить американський піаніст Вадим Неселовський. Разом із Київським камерним оркестром під орудою Наталії Пономарчук він представить власну музику.

«Сучасна музика, яка приносить радість». Саме таким був відгук слухачки, яка 2018 року почула прем’єру цієї авторської програми Вадима Неселовського на відкритті швейцарського фестивалю Swiss Chamber Music Festival. Проєкт виник на замовлення цього фестивалю й звучав у версії для фортепіано, струнного квінтету та валторни. Солістом-валторністом був Аркадій Шилклопер, із яким Вадим Неселовський вже дуже давно працює в дуеті.

В основі проєкту – поєднання оригінальних композицій із варіаціями на теми із творів класичної музики. Успішне перше виконання викликало бажання продовжити життя цього проєкту. Нещодавно, у травні 2019 року, в Нью-Йорку ця авторська програма була здійснена вже для фортепіано та струнного квінтету.

Вадим Неселовський зізнався, що із нетерпінням чекає на київську прем’єру, а ще сказав, що «у Києві відбудеться прем’єра цього проєкту для фортепіано та струнного оркестру. Спеціально для концерту в Києві я зробив нові партитури. Потрібно відзначити, що для оркестру партії виписані, а я буду імпровізувати. Це буде унікальне поєднання імпровізаційної і вже “виписаної” музики». Ця авторська програма отримала назву “Ніжне сяйво поцілунку струнних і фортепіано”, яку запропонував Олексій Коган. Він знає мою музику давно й матиме вступне слово до цього концерту».

«НІЖНЕ СЯЙВО ПОЦІЛУНКУ СТРУННИХ І ФОРТЕПІАНО»

Авторська програма Вадима Неселовського

Київський камерний оркестр
Диригент – НАТАЛІЯ ПОНОМАРЧУК

ВАДИМ НЕСЕЛОВСЬКИЙ (джазове фортепіано) США

Вступне слово – ОЛЕКСІЙ КОГАН.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення