Вечір Гі де Мопассана: вистави "Намисто" та "Пампушка"

Вечір Гі де Мопассана: вистави "Намисто" та "Пампушка"

Всі анонси від: Театр Маскам Рад

Великий французький письменник Гі де Мопассан не потребує представлення. Однак, якщо хтось, раптом, все ж не встиг ознайомитися з блискучими новелами Гі де Мопассана "Намисто" та "Пампушка", то у них є шанс спочатку побачити втілення безсмертних сюжетів на сцені, а після - перечитати літературну основу.

Ви зможете переконатися, що справжня класика - це не нудно, а цікаво, повчально і завжди дуже актуально. Справжня класика - перевірена часом, тому що розповідає про неминущі істини. Одне століття змінює інше, але люди залишаються ті ж, їх переповнюють і ними рухають все ті ж почуття та ілюзії.

Про любов і втрачені ілюзії, про чесність і вірність, про патріотизм і снобізм - про всі найкращі й найгірші людські якості розкажуть вам зимовим вечором Гі де Мопассан і Театр Маскам Рад.
Оригінальне прочитання, яскраві образи, своєрідний театральний експеримент.

Рекомендовано до перегляду дітям від 14 років. До речі, "Пампушка" рекомендовано для позакласного читання за програмою зарубіжної літератури для учнів 10-х класів. Так що чекаємо старшокласників та їх батьків на сімейний перегляд.

10 грудня 2016 о 19.00, Київська Фортеця,
вул.Госпітальна, 24а, вхід з бул. Лесі Українки, 12-14.
Вхід: 75 грн.
www.concert.ua/ru/eventpage/gi-de-mopassan
.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення