"Велике кохання видатних українців". Вечірня екскурсія

"Велике кохання видатних українців". Вечірня екскурсія

Всі анонси від: Національний музей історії України

Кохання – це прекрасне, світле і святе почуття, яке окриляє і возвеличує людину. Але іноді воно несе смертельну небезпеку.
Під час екскурсії «Велике кохання видатних українців» ви дізнаєтесь до яких наслідків призвело суперництво за руку і серце прекрасної «степової Єлени» між Богданом Хмельницьким та Даніелем Чаплинським. Отримаєте змогу розділити переживання і складну долю дружини Тимоша Хмельницького – Розанди Лупул, довідаєтесь про заборонене кохання Івана Мазепи і його юної похресниці Мотрі Кочубеївни. Справжніми одкровеннями стануть любовні драми Виговського та Розумовського.


Початок у суботу, 29 липня, о 21:00 в Національному музеї історії України, вул. Володимирська, 2.

Вартість участі - 75 грн. Квитки можна придбати у касі музею (з 10 до 17:00 щодня) або онлайн. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь. Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64.

Коментарі до події
Дивись інші події для відпочинку Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
День Валентина у Києві: Куди піти?
День Валентина у Києві: Куди піти? 14 лютого відзначатимемо найромантичнше свято року - День усіх закоханих. Якщо Ви ще не визначилися, де святкувати його,...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook