Велике кохання видатних українців - Театралізована екскурсія

Велике кохання видатних українців - Театралізована екскурсія

Всі анонси від: Національний музей історії України

Новий сезон театралізованих екскурсій в Національному музеї історії України розпочинається вже 26 вересня! Запрошуємо вас на одну з найулюбленіших серед наших відвідувачів вечірню театралізовану екскурсію з каганцями «Велике кохання видатних українців».

Кохання – прекрасне, світле і святе почуття, яке окриляє і возвеличує людину. Але іноді воно приховує смертельну небезпеку.

Під час театралізованої екскурсії її учасники дізнаються, які наслідки мало змагання за руку й серце прекрасної «степової Єлени» між Богданом Хмельницьким та Даніелем Чаплинським. Матимуть змогу дізнатися про турботи і складну долю Роксолани, дружини Сулеймана І Пишного, султана Османської імперії, довідаються про заборонене кохання Івана Мазепи і його юної похресниці Мотрі Кочубеївни.

Початок – у неділю, 26 вересня, о 19:00 в Національному музеї історії України, вул. Володимирська, 2.

Вартість участі – 250 грн.

Квитки можна придбати у касі музею (щодня з 10:00 до 17:00) або ОНЛАЙН. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь.

Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64 або 067 587 02 61 (Лілія).
_____________
На обкладинці використано картину "Роксолана і султан" Антона Хікеля, 1780 ( Landesmuseum Mainz). 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення