Великий Столичний Ярмарок "Київські Контракти"

Великий Столичний Ярмарок "Київські Контракти"

Всі анонси від: uFest.in.ua

Великий Столичний Ярмарок «Київські Контракти»: відроджуємо традиції разом!

Весна якраз у розпалі, а значить, саме час задуматися про оновлення гардеробу, так й взагалі про різного роду шопінг. Пора додати в життя що-небудь яскраве та сонячне.

Здавна найкращим місцем для покупок вважалися ярмарки. Саме тут збиралися всі світочі торгівлі, презентуючи людям товари, якими вони по-справжньому пишалися. І чим популярнішим був ярмарок, тим більшу кількість людей він гуртував навколо себе. Сюди приходили не тільки жителі якогось конкретного села, але й мешканці всієї околиці, і навіть найвіддаленіших куточків країни. Одним з найбільш відомих подій такого роду були «Київські Контракти», за традицією відбувалися в столиці. Що ж, час відроджувати традиції!

Вже 8-9 квітня Ви зможете зануритися у справжню ярмаркову атмосферу.

Які активності чекають на гостей?

1. Величезний ярмарок, де Ви зможете знайти все: від одягу до аксесуарів, від різних хендмейд виробів до оригінальних подарунків до майбутніх свят (такого у масмаркеті точно не знайти). Тільки найкраща якість від кращих українських виробників.

2. Фуд корт з достатком страв як для прихильників здорового харчування, так і для тих, хто тішить себе жирним і солоденьким.

3. Дитяча зона. Аби маленькі гості не нудьгували, спеціально для них буде діяти окремий майданчик зі всілякими розвагами.

4. Майстер-класи. Київські Контракти – це можливість не лише розважитися, але й здобути нові вміння під пильним поглядом кращих українських майстрів.

Що: Великий Столичний Ярмарок «Київські Контракти».

Де: Спортивна площа, 1 (відкритий майданчик біля м. Палац Спорту)

Коли: 8-9 квітня

Вхід на ярмарок вільний

Реєстрація для учасників (виробників гастрономічних товарів,  handmade (хендмейд) майстрів та виробників ексклюзивних аксесуарів/подарунків/речей, учасників фуд-корту,  майстрів/учасників інтерктивної зони: алея майстер-класів та простір дитячих розваг) - https://goo.gl/forms/3QeAkMzilKlFkKG93

Детальна інформаціяна сторінці заходу - https://www.facebook.com/events/575950892604554/

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення