Велопарад дівчат

Стильні, елегантні та надзвичайні! 15 липня зустрічаємося всі за доброю традицією біля Оперного театру, щоби показати місту та усьому світові, що таке справжній #KyivCycleChic!

Велопарад дівчат — це демонстрація велосипедного шику, яка проходить раз на рік, але яскраво свідчить: щоденні поїздки на велосипеді в Києві можливі в одязі на будь-який смак та з будь-якої нагоди — їдете ви на діловий обід, зустріч з друзями, на побачення чи навіть у театр.

Тож з радістю запрошуємо всіх на наш Велопарад дівчат 2017! Цього року на старті на вас чекатиме атмосферний джаз, після чого всі разом вирушимо у неспішний велокруїз вулицями міста. На фініші будемо насолоджуватися літом та пікніком на Пейзажній алеї.

Реєстрація на подію: https://goo.gl/FfQAFe
Реєстрація веловедучих колон: https://goo.gl/An3HVb

Концепція
Стиль велопараду - CycleChic ("велосипедний шик")
Поширений у Європі та цілому світі велосипедний стиль СycleChic робить акцент на «нормальній» велосипедній їзді — люди у повсякденному одязі на звичайних велосипедах (сітібайках) — на противагу велосипедному спорту, який сформував та укорінив сприйняття велосипедної їзди як такої, що існує для небагатьох і потребує спортивного одягу та «екіпірування». Це рух, покликаний переосмислити велосипед як засіб пересування, ефективний, практичний і такий, що полегшує наше життя. Ми прагнемо поширити цю моду і у Києві!

Час: 15 липня (субота), збір з 15:00, старт - о 16:00
Місце: місце збору та старт — площа біля Оперного театру, вул. Володимирська, 50 (джаз, фотозона, формування колон);
фініш — Пейзажна алея, галявина поруч з Історичним музеєм (пікнік і подарунки)

Маршрут: Національна опера — Пейзажна алея, на вибір:
- Light - 5 км (легкий маршрут для новеньких) -
- Hard - 10 км (темп швидший для більш досвідчених велосипедисток)

Київських велосипедистів щороку стає більше, але жінок серед них досідуже мало. За результатами підрахунку АВК, серед київських велосипедистів жінки складають не більше 12-20%. Саме тому стереотипний київський велосипедист уявляється як хлопець у велоформі або спортивному одязі. Велопарад дівчат дає нагоду розірвати ці шаблони і довести, що ваш стиль одягу визначаєте саме ви, а не ваш велосипед.
Ми прагнемо зробити велосипедисток більш видимими та допомогти сісти на велосипед тим, хто досі не може на це наважитися. Вчимося разом безпечно, зручно та красиво їздити на велосипеді!

Коментарі до події
Дивись інші громадські заходи Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook