Весняні толоки у Києві: прибираємо та висаджуємо дерева у парках

Весняні толоки у Києві: прибираємо та висаджуємо дерева у парках

В рамках акції "Збережи зелений Київ" зеленбудівці активно прибирають зелені зони і запрошують киян приєднатися до толок у своєму мікрорайоні, з детальним планом яких можна ознайомитися на сайті комунального об'єднання "Київзеленбуд".
Зокрема, традиційні толоки відбудуться 21 березня в парку імені М.Рильського, 28 березня - на території затоки "Верблюд" (вздовж вулиці Прирічній), 4 квітня - у парку Партизанської слави, 18 квітня - на вулиці Сосюри поблизу Ленінградської площі і 25 квітня - в ландшафтному парку. Нагадаємо також, що кожен бажаючий може сам висадити дерево, вирощене в МГС "Теремки", саджанець якого можна замовити за телефоном: (097) 292-86-88.
Крім того, 28 березня у парку імені Рильського і 4 квітня в Парку партизанської слави разом з безкоштовним частуванням ГО "Громадянська варта Дарницького району" організовує польову кухню, як благодійну акцію. Отримані кошти від половини вартості каші будуть перераховані на потреби учасникам бойових дій.
Нагадаємо також, що щодня більше тисячі зеленбудівців прибирають 3,5 га територій і щотижня вивозять більше тисячі куб.м. сміття. 

Розповісти друзям
Суспільні події у Києві! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp