Весняний день "Велосипедом на роботу"

Весняний день "Велосипедом на роботу"

Очікувана зустріч велосипедистів-ком'ютерів на Майдані Незалежності у Києві "Весняний день Велосипедом на роботу" - 28 квітня, традиційно з 8:00 до 10:00. 
У цей день ми запрошуємо містян їхати на роботу чи навчання саме велосипедом, аби показати, що велосипед дійсно може бути зручним, швидким та дешевим транспортом для щоденних поїздок.
Кожен та кожна, хто уже їздить велосипедом на роботу або хоче спробувати приїхати з нами, запрошені на міні-сніданок біля Лядських воріт. З нас - печиво та фрукти, з вас - кава і чай (не переплутайте! цьогоріч ми не будемо привозити окріп).

Лотерея! Подарунки!
Спеціально до завершення місяця 
#30daysofbiking#30днівнавелосипеді ми проведемо лотерею велосипедних подарунків серед усіх, хто їздив на велосипеді у квітні та заповнював календар картки #30днівнавелосипеді (картку досі можна взяти в офісі АВК).
Велосипедистам: чекаємо на вас з 8:00 до 10:00 на Майдані біля Лядських воріт.

З собою взяти чай/каву у термосі та заповнену картку #30днівнавелосипеді для участі у лотереї (порожню картку можна взяти в офісі АВК). На картці напишіть одразу свій телефон і ім'я.
Охочим допомогти:  Саме завдяки вашій допомозі наше місто стає більш дружнім до велосипедистів! Якщо ви хочете допомогти безпосередньо на Майдані (інформування про АВК, роздача печива) - будь ласка, заповніть цю анкету:

https://docs.google.com/forms/d/1-DXbx9Ql0EoXQ3dL-RI5W4xApO_Eh8ouqq-hhgNj4No/viewform 
Якщо ви фотограф або відеооператор - ми будемо надзвичайно вдячні вам за ваші знімки та відео! Будь ласка, зконтактуйте з координаторкою "Велосипедом на роботу" Ірою Бондаренко, 097 699 10 38, isbondarenko@avk.org.ua.
Якщо ви можете організувати проїзд велосипедної колони з вашого району (ваша допомога дуже-дуже потрібна!), то заповніть форму тут:

https://docs.google.com/forms/d/1-DXbx9Ql0EoXQ3dL-RI5W4xApO_Eh8ouqq-hhgNj4No/viewform
Сторінка Організаторів у ФБ: 
https://www.facebook.com/events/1111082455579487/


 

Розповісти друзям
Спорт у Києві! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp