Різне - Відкриття виставки Бориса Фірцака

Різне - Відкриття виставки Бориса Фірцака

З 26 вересня по 13 жовтня у центрі сучасного мистецтва «Білий Світ» проходитиме виставка живопису українського художника Бориса Фірцака.

Борис Фірцак – винятково різносторонній художник. Він працює з живописом, графікою, сценографією, кінематографом та архітектурним дизайном. В кожному з напрямів він має чимало проектів, як завершених, так і щойно початих. Тому й виникла ідея виставки – зібрати, зміксувати різнолике, усіляке, неоднакове, та й зіставити разом, створивши новий візерунок. Отже, на виставці «Різне» ми побачимо:

  • окремі твори з різних проектів, що прозвучать по-новому в іншому контексті;
  • твори, які з різних причин не ввійшли в ці проекти і не виставлялися раніше;
  • твори до проектів, які тільки починають формуватися;
  • твори самодостатні, безвідносно контексту…

Різні роботи, але споріднені візуально, об’єднані експозиційною доцільністю попри різночасовість написання. Яскраві, чуттєві і виразні, вони передають фрагменти реальності у чистих кольорах та позбавляють їх практичного контексту, лишаючи лише емоційні переживання та задоволення від спогляду.

Український художник Борис Фірцак народився в 1961 у Закарпатській області. Закінчив Республіканську художню школу ім. Т. Г. Шевченка (1979) та Український поліграфічний інститут ім. І. Федорова (1984). З 1987 бере участь у республіканських і міжнародних виставках. Член Всеукраїнської творчої спілки художників «БЖ-АРТ» (2006). З 2014 – учасник мистецького об’єднання київських художників «Синій жовтень». Твори зберігаються у Музеї видатних діячів української культури, Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України, Фонді Мазоха у Львові, Будинку-музеї М. Волошина в Коктебелі, Музеї українського живопису (Дніпро) та у приватних зібраннях України, США, Австрії, Данії, Польщі, Росії, Чехії.

Подія на Facebook.

Відкриття виставки відбудеться 26 вересня о 19:00.

Експозиція триватиме до 13 жовтня.

Розклад роботи галереї: Вт-нд – 11:00-19:00; пн – вихідний. Вхід вільний.

Центр сучасного мистецтва «Білий Світ».

(Київ, вул. Пушкінська, 21а, www.whiteworld.net).

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення