Вистава "Бояриня" за твором Лесі Українки

Вистава "Бояриня" за твором Лесі Українки

Всі анонси від: Чесний Театр

"Ти ж молодий, —
чому ж ти не підіймеш тої зброї,
що батькові з старечих рук упала?"

Перше кохання... перший поцілунок... перша розлука з домом... перші розчарування... перші втрати... себе... Що може бути гіршим ніж втратити себе? Загубитись, розчинитись, зав'янути... просто зникнути, далеко від дому і навіть вже не відчувати жалю за своїм життям. Що може призвести до такого жахливого понівечення життя? Як і чим з цим можна боротись і чи варто? Завдяки чому може вижити це маленьке жіноче чужорідне тіло, що опинилось на землі ворога ще навіть не усвідомивши куди воно потрапило?

Ви думаєте це не про вас? Не думайте! Робіть вибір, правильний вибір, який не змогла зробити героїня Лесі Українки. Чи може ми більше не маємо вибору?

Чесний театр запрошує вас на виставу "Бояриня" за драматичною поемою Лесі Українки. Більшість із нас проходила цей твір ще в школі та навряд чи задуувалась над його глибоким змістом і над тим, що він може дати нам тепер, який урок ми можемо винести і як змінити своє майбутнє.

21 травня, 19.00, вулиця Іллінська, 9 (метро Контрактова площа)
Києво-могилянський театральний центр "ПАСІКА"

Замовлення квитків: 0637930761 (Ірина)
https://www.facebook.com/iryna.sirotyuk?fref=ts


Солдатам та їхнім родинам вхід вільний! 
БУДЬТЕ УВАЖНІ, ВИСТАВА ПОЧИНАЄТЬСЯ ВІД САМОГО ПОРОГУ!
https://www.youtube.com/watch?v=k3BGht2390w&feature=youtu.be

Коментарі до події (4)
 • Roman Yuhimets 23 Квітня

  Відноситься якраз до тих речей, що змушують задуматися та віднайти щось своє, актуалізувати все ті ж проблеми і питання, що були для нас українців і 200 років тому, і 100 і в наш час.

  Svitanko Vita Roman Yuhimets 25 Квітня

  Дякуємо за коментар, Романе.
 • Юлія Микитенко 21 Квітня

  Була, дуже рекомендую. Оригінальна інтермедія розбавляє загальний настрій , проте однасно й актуалізує сучасні проблеми, суголосні з минулим

  Svitanko Vita Юлія Микитенко 25 Квітня

  Дякуємо за рекомендації, Юліє!
Отримуйте
регулярні оновлення