Вистава "Любов по-французьки" з Є.Паперним та Р.Писанкою

Вистава "Любов по-французьки" з Є.Паперним та Р.Писанкою

Марк Камолетті
Комедія на дві дії. 
Дійові особи та виконавці:
Бернард - Дмитро Лаленков
Жаклін -  Крістіна Синельник 
Роберт - Георгій Хостікоєв 
Сюзанна - Марина Ягодкіна
Сюзетта -  Руслана Писанка 
Джорж -  Євгеній Паперний

Тривалість вистави 2 години 25 хвилин з одним антрактом 
Легкі, невибагливі, бульварні комедії відомого французького комедіографа Марка Камолетті з успіхом йдуть не тільки у Франції, але й у Великобританії, Фінляндії, Німеччини. Візьміть афішу будь-якого театру і обов'язково знайдете у ній «Гарнір по-французьки» або «Занадто одруженого таксиста». У своїх витворах Камолетті  висміює пікантні життєві ситуації, які мають місце  і у нашому житті, можливо в цьому причина того шаленого успіху, яким користуються його комедії. 
 «Любов по-французьки»- це комедія, в якій всі так загралися, що часом не можуть згадати, хто вони і кого повинні зображати. 
Отже, запам'ятовуйте: Бернард - чоловік Жаклін, але зраджує дружині з молодою красунею. Жаклін - дружина Бернарда, зраджує чоловікові з Робертом. Роберт - кращий друг чоловіка своєї коханки, але вже по ходу спектаклю встигає зрадити їй, «поклавши око» на красуню Сюзанну. Сюзанна - дорога штучка і коханка Бернарда, у якої сьогодні День народження, але замість подарунків їй вручають фартух і відправляють на кухню замість Сюзетт. Сюзетта - кухарка, якої в цей вечір вдається непогано заробити, і в якої, між іншим, є вельми ревнивий чоловік-Джорж.
А, якщо серйозно, то найкраще в спектаклі - акторський ансамбль: Дмитро Лалєнков, Руслана Писанка, Марина Ягодкіна, Георгій Хостікоєв, Христина Синельник та  Євгеній Паперний - всі вони так легко і невимушено висвітлюють інтриги Камолетті, що бульварна комедія на очах у публіки перетворюється на веселу і по-справжньому смішну театральну гру.
Вистава йде російською мовою.
Вистава відбудеться в Театрі оперети.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення