Тиха сімейна вечеря - Вистава

Тиха сімейна вечеря - Вистава

10 грудня театральна агенція «ЦУКОР» запрошує на прем’єру комедії вистави «Тиха сімейна вечеря»!

Уявіть собі тихий сімейний вечір. Грає французька музика, готується вишукана вечеря, збираються рідні та друзі. Звучать веселі розмови, жарти, давні претензії, сварки, розкриття сімейних таємниць… і тиха сімейна вечеря перетворюється на шалену французьку комедію!

Вистава «Тиха сімейна вечеря» – це знайома всім історія про те, як один недолугий жарт може стати причиною серйозного сімейного конфлікту. Але не хвилюйтеся, наші герої виплутаються навіть з цієї халепи! Незрівнянна гра акторів, оригінальні декорації, авторська французька музика, атмосфера дружніх посиденьок та вибухових сварок забезпечать вам чудовий настрій. Ви ще довго будете сміятися над хитромудрим сюжетом та насолоджуватися післясмаком цієї шаленої історії.

Вистава створена за мотивами відомої французької комедії Матьйо Делапорта та Олександра де ла Пательєра «Ім’я», яку повністю адаптувала українською мовою Ольга Собко, виконавчий продюсер та актриса.

КВИТКИ: 100-660 грн.

Тизер вистави

Режисер – Валерія Демченко.

Балетмейстер – Ольга Семьошкіна.

Художник – Тетяна Овсійчук.

У ролях:

Вінсент – Георгій Поволоцький.

П’єр – Олесь Каціон.

Бабу – Ольга Собко.

Клод – Едуард Сологуб.

Анна – Людмила Кандраєва.

Виконавчі продюсери – Андрій і Ольга Собко.

Театральна агенція «ЦУКОР» це перша українська комедійна агенція, в якій принципово не буде вистав на релігійні, політичні чи еротичні теми. Це театр, який дає змогу відпочити, посміятися та подивитися вистави на прості, знайомі теми зрозумілою та сучасною мовою.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення