Архітектурна візуалізація як мистецтво - Виставка

Архітектурна візуалізація як мистецтво - Виставка

Архітектурна візуалізація як мистецтво. Виставка робіт конкурсантів премії CG Visualization Award Ukraine.

Відкриття виставки: 9 листопада о 15:00.
Ornament Art Space.
Вхід вільний.

Проект «Архітектурна візуалізація як мистецтво» виставка робіт конкурсантів першої Української премії по архітектурної візуалізації "CG Visualization Award Ukraine"

Виставка організована адміністрацією премії за спонсорської підтримки партнерів конкурсу CGTextures Maxtree і 3D Export з метою популяризації індустрії архітектурної візуалізації в Україні.
Будуть представлені роботи від кращих CG художників з різних міст України, які пройшли відбір на відповідність високим вимогам до якості візуалізації. Від одного учасника буде виставлена одна краща робота.

Ми вважаємо що, на сьогоднішній день архітектурна візуалізація має повне право називатися мистецтвом.
Одне з визначень слова Мистецтво описує його наступним чином: форма творчості, спосіб духовної самореалізації людини, за допомогою чуттєво-виразних засобів таких як: музика, малюнок, поезія і т.д.
Це вже не просто формальна реалізація креслень і планів будівельних об'єктів за допомогою 3D програм.
Сьогодні - це синтез комп'ютерної графіки, фантазії автора, архітектурної фотографії і ще деяких допоміжних професій і як наслідок-потужний інструмент для самореалізації і самовираження через архітектуру.
За допомогою архітектурної візуалізації можливо передати глядачеві найцікавіші архітектурні форми і дизайнерські ідеї, гру світла і тіней, і все те, що нам складно вловити в реальності.
Поєднуючи в собі мистецтво фотографії та малюнка, а так само величезний вибір технічних можливостей вона дає нам абсолютно новий неповторний продукт, який здатний викликати емоції і почуття, надихати і бути гідним кращих галерей і музеїв світу.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення