Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра - Всеукраїнська виставка

Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра - Всеукраїнська виставка

Всі анонси від: Центр Української Культури та Мистецтва

VІ Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» – 14 квітня–13 травня 2018 року.

Відкриття – 14 квітня о 14:00. Місце проведення: будинок Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В. Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.

VІ Всеукраїнська виставка «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра» – виставково-мистецький проект, який із 2012 року задає тон розвитку бісерного мистецтва в Україні як серед майстрів, так і серед відвідувачів.

Цьогорічна виставка вас здивує: - картинами в унікальній техніці «межівська мозаїка» від Олександра Костирі; - персональною виставкою дизайнерського одягу, аксесуарів та прикрас з бісеру від Наталії Маріаш, яка посіла третє місце в конкурсі «Бісерна розкіш» в межах V Всеукраїнської виставки «Бісер: Вчора. Сьогодні. Завтра»; - персональною виставкою етнічних прикрас від творчої студії «Emoi Handmade»; - колекцією вишуканих капелюшків із бісеру від Лариси Сумер, майстра декоративно-прикладного мистецтва, учениці школи Ecole Lesaqe (м. Париж, Франція); - понад 20 майстер-класами та екскурсіями для дітей та дорослих від майстрів-учасників виставки; - крамничкою, де можна буде придбати ексклюзивний виріб з бісеру; - Фотомайданчиком, де ви зможете зробити красиве весняне фото! 

Під час відкриття виставки, 14 квітня о 14:00 на вас чекає: - знайомство з митцями-учасниками; - родинний майстер-клас із виготовлення з бісеру декоративних квітів від Оксани Парфус. (кількість учасників обмежена, тому обов’язковий попередній запис, за № тел. (093) 495-37-56); - Родинний демо-клас «Бісерне ткацтво» від Наталії Артюхової. Запрошуємо всіх бажаючих, задля того, щоб переконатись у різнобарвності бісерних виробів, які представляють майстри з усієї України! Чекаємо на Вас! Вхід вільний!

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В ст. м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів) Час роботи виставкового центру: Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00 Сб. - Нд. – 10:00 – 18:00, www.dolesko.com.

Із питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за № тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook