Виставка "Consumerism минулого століття: від клатчей  до ридикулей"

Виставка "Consumerism минулого століття: від клатчей до ридикулей"

Що для жінки сумочка? Це її найголовніша подружка та улюблений аксесуар.  Тільки вона знає які речі найпотаємніші та найнеобхідніші у будь яку хвилину. Тільки вона, незважаючи на стиль, форму та розмір, має призначення бути незамінним жіночим атрибутом.

Історія змінює наш побут, формує ставлення до особистих речей та вбрання, але незмінним  для жінки є наявність стильної та модної сумочки.  Шовк, атлас, бісер, які дуже полюбляли жінки в епоху Відродження, з часом не втратили своєї  популярності.  Пізніше до них приєдналися  й більш практичні – шкіра, текстиль, соломка, але не менш улюблені жінками.

В Музеї Історії Туалету на виставці «Consumerism минулого століття: від клатчей  до ридикулей» представлені яскраві експонати жіночих сумок з колекції київських колекціонерів – сестер  Наталії Степанової та Ірини Хаджинової.  

Дамські сумочки, клатчи та ридикюльчики радянської епохи, які  наповнені жіночною енергетикою, не залишить байдужими навіть примхливих сучасних модниць.Виставка триває з 12 травня по 15 липня
Розклад роботи:
3 10:00 до 18:00
Вхід вільний!

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення