Виставка картин Петра Бевзи, Марка Гейка, Петра Лебединця та Олексія Литвиненка

Виставка картин Петра Бевзи, Марка Гейка, Петра Лебединця та Олексія Литвиненка

30 липня о 17.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкривається виставка "СИНТЕЗИ – XX", яка презентує роботи чотирьох художників – Петра Бевзи, Марка Гейка, Петра Лебединця та Олексія Литвиненка, створені протягом 80-90-х років XX століття.

Ідея цього проєкту народилась двадцять п’ять років тому і мала на меті представити широкому загалу твори чотирьох митців «нової хвилі», що сповідують «живописну пластику» та шукають нові форми образотворчого мистецтва.

Своє втілення "Синтези  – XX" отримали тільки сьогодні. Тому картини із приватних колекцій, презентовані на виставці в музеї, стали уже раритетами, а чотири художники – друзі по життю і творчості, знаними митцями, твори яких добре відомі шанувальникам сучасного українського мистецтва як в Україні, так і далеко за її межами.

Нині за плечима кожного автора – Петра Бевзи, Олексія Литвиненка, Петра Лебединця і Марка Гейка – велика кількість персональних виставок та  виставкових проєктів, каталогів, заходів, фестивалів. Їхні картини зберігаються у музеях України та світу, а також в багатьох приватних колекціях. Вони дуже близькі по духу, і водночас, дуже різні. Адже кожен митець має свою інтонацію та свої особливі засоби відкривати глядачеві поезією життя та зачаровувати його.

Виставковий проєкт "СИНТЕЗИ – XX" набув сьогодні свого особливого шарму, адже це погляд на творчість успішних сучасних художників через призму часу у чверть століття та своєрідний спогад про те, як усе починалось…

Виставка триватиме до 6 вересня 2020 року.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення