Мистецькі діалоги: з нових надходжень музею 2015 – 2020 - Виставка

Мистецькі діалоги: з нових надходжень музею 2015 – 2020 - Виставка

Всі анонси від: Національний музей українського народного декоративного мистецтва

Виставка "Мистецькі діалоги: з нових надходжень музею 2015 – 2020" у Києві! 

22 липня  о 16.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва відкриється виставка "Мистецькі діалоги: з нових надходжень музею 2015 – 2020". Вона демонструє широку палітру творів як традиційного народного, так і професійного декоративного та образотворчого мистецтва України –  художнє ткацтво, вишивку, кераміку, декоративний розпис та розпис на склі, різьблення на дереві; вироби з фарфору, скла, металу, а також ікони, витинанки, батик, емалі, живописні композиції.

Переважна більшість – це кращі авторські роботи, подаровані музею після виставкових проєктів, здійснених протягом останніх шести років.

Гості музею також матимуть рідкісну можливість познайомитися з предметами кераміки, фарфору та фаянсу з числа повернутих з Німеччини у 1948 році, які отримали друге життя, завдячуючи зусиллям реставраторів, а нині поповнили музейну колекцію.

На особливу увагу заслуговують подаровані музею польським письменником Петром Скрійкою комплекси чоловічого та жіночого одягу, що походять з території Шляхтовської Русі – найзахіднішого етнографічного лемківського регіону з чотирьох сіл на території сучасної Польщі, де більшість населення становили лемки.

Велику частину авторських робіт передали музею після персональних виставок знані митці: народний художник України Петро Печорний і заслужений художник України Олександр Міловзоров.

Музейну скарбницю збагатили також пам’ятки, подаровані їхніми власниками: Тамарою Романовою, Тетяною Нечипоренко, Зоєю Чегусовою, Василем Васильєвим, Валерією Спиридоновою, Лідією Голембовською, Оленою Скицюк, Оленою Старченко та іншими.        

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення