Виставка-продаж картин учасників благодійного соціально-мистецького проекту "КОЛО ДОБРА".

Виставка-продаж картин учасників благодійного соціально-мистецького проекту "КОЛО ДОБРА".

23 грудня о 16.00 у виставкових залах «Хлібні» Національного заповідника «Софія Київська» відкриється унікальна виставка-продаж картин, написаних відомими українськими та європейськими художниками спільно з дітьми з усієї України в рамках благодійного соціально-мистецького проекту «КОЛО ДОБРА». Основна мета проекту - надання талановитим соціально-незахищеним дітям імпульсу, який достеменно вплине на їхні подальші життя. Кошти від продажу всіх спільно написаних картин підуть на потреби Дитячого паліативного центру у м. Надвірна (Івано-Франківська область).

Перша акція «КОЛА ДОБРА» відбулась 13 грудня 2016 р. у  Києві – метри українського живопису Матвій Вайсберг, Владислав Шерешевський та Леонід Бернат спільно з тими учнями Державної художньої середньої школи імені Тараса Шевченка, які найбільше потребують соціальної підтримки, в своїх майстернях почали роботу над творами мистецтва. В ці ж дати в художніх майстернях та школах Івано-Франківської, Львівської та сусідніх областей відбулось спільне написання робіт відомими художниками та талановитими дітьми, які потребують підтримки, включно з дітьми учасників АТО та ВПО.

Поштовхом до всеукраїнської хвилі мистецьких акцій став традиційний Різдвяний Гошівський пленер, який цього року набрав міжнародного статусу та відбувся 15-20 грудня за участі митців з Польщі, Словаччини та України. Особливість цьогорічного пленеру – залучення дітей з пошкодженої від обстрілів на Сході України Новодружеської дитячої школи мистецтв (Лисичанський район, Луганська область). Куратор пленеру – учасниця проекту  КатажинаБоб'єц – молода польська художниця, яка багато працює з дітьми в Європі та вірить у позитивний вплив мистецтва на дитячі серця.

Місце проведення: Національний заповідник «Софія Київська», виставкова зала «Хлібня» (вул. Володимирська, 24, Київ).

Час проведення: 23.12.16 – 10.01.17

Акредитація для ЗМІ за телефоном: 093-155-94-92

Відкриття виставки 23 грудня о 16.00. У день відкриття вхід вільний

Кошти від реалізації картин підуть на допомогу Дитячому центру паліативної допомоги.

Посилання на подію у Fb

Благодійний фонд «Україна Інкоґніта» за підтримки Івано-Франківської ОДА, Долинської РДА, мецента та засновника видавництва «Мантикора» Віктора Вінтоняка, Благодійного фонду Олександра Шевченка «Новий Івано-Франківськ», дитячого спортивно-оздоровчого табору «Артек-Буковель» та за сприяння генерального директора Національного заповідника «Софія Київська» - Нелі Куковальської

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення