Виставка тюльпанів на Співочому полі

Виставка тюльпанів на Співочому полі

Всі анонси від: Співоче поле

Пориньте у красу квітів! Співоче поле запрошує на виставку тюльпанів! 

Гості зможуть насолоджуватись цвітінням різних сортів тюльпанів!

"На Співочому полі стартує найочікуваніша виставка тюльпанів, яка щороку вражає своєю красою киян та гостей столиці.", - додають організатори.

Крім тюльпанів, в парку також можна побачити нарциси, іриси, крокуси, мускарі та інші багаторічники.

Нагадаємо, що для виставки на Співочому полі висадили понад 500 тисяч цибулин, серед яких: тюльпани, нарциси, гіацинти, крокуси, мускарі та багато інших.

Коли: 7-23 травня. 

Коментарі до події (5)
 • Татьяна 09 Травня

  Я очень хотела посетить выставку тюльпанов и переживала,что никак не получается. Но, прочитав отзывы вижу, что я ничего не потеряла. Удивительно. Ведь осенью выставка хризантем была шикарная.И для пенсионеров, детей вход был бесплатный.Надеюсь, что в дальнейшем, такого не будет.
  .
 • Nata 05 Травня

  Відвідали 5.05.2019 "виставку квітів". Для м.Київ -це просто смішно!!! 2 клумби були взагалі з сухими тюльпанами. Абсолютно нічого цікавого. Вартість квитка у 75 грн за дорослого -це обдирання!!! Немає за що. Посеред доріжок була величезна калюжа з землею😲, туалет просто неможливо туди зайти з дитиною!!! Ми ж Європейська столиця!!???? День провели гарно, але організація виставки і декілька нещасних клумб-це сором!!! Розчаровані і більше сюди не приїдемо .
 • Настя 07 Травня

  Виставка тюльпанів-на території 4 клумби з засохшими тюльпанами і все.вся інша територія занята палатками з їжею та продажем квітів, так ось-за що беруть 50 грн з людей якщо дивитись немає на що?!
 • Оксана 05 Травня

  Тюльпани вже зів'яли, у самому парку грязно, туалети не придатні для використання, при вході замість клумб з квітами просто базар. Всі послуги, які є на сайті і які начебто входять у вартість квитка - за додаткову плату. За що беруть 50 грн. за вхід? За ці гроші краще відвідати ботанічний сад аба Феофанію. Я більше ніколи сюди не повернусь, дуже обурена. Хочу повернути гроші за вхід.
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення