Сучасні заклади освіти - XII Міжнародна виставка

Сучасні заклади освіти - XII Міжнародна виставка

20-22 квітня 2021 року відбудеться виставка "Сучасні заклади освіти".

Місце проведення: Київський Палац Спорту.

На виставці будуть представлені: університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи; заклади професійної (професійно-технічної) освіти, науково-методичні центри; органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад); школи, гімназії, ліцеї, дошкільні й позашкільні заклади освіти; видавництва, фонди, асоціації, освітні портали; виробники і постачальники сучасних засобів навчання, новітніх технологій, обладнання, проєктів, програм і рішень для впровадження в процес навчання та управління закладом освіти.

Тематичні заходи виставки відбудуться за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», практичних працівників галузі освіти й представників закордонних закладів освіти, міжнародних представництв, а також випускників, учнів, батьків і широкої громадськості. Конференції, семінари, тренінги тощо відбудуться в онлайн форматі. Майстер-класи, презентації відбудуться безпосередньо на стендах учасників.

Умови участі в виставці !

Реєстрація для безкоштовного запрошення на виставку!

Оргкомітет:Компанія "Виставковий Світ".

Тел.: (044) 498-42-04, 498-42-05, (067) 656-51-89.

E-mail: expo@vsvit.com.ua, 4984204@ukr.net.

Коментарі до події (2)
 • Леся Береговая 19 Квітня

  НОВІ ДАТИ ВИСТАВКИ! Оргкомітет Дванадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» повідомляє, що в зв`язку з запровадженням і дією в місті Києві обмежень "червоного" рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, проведення виставки «Сучасні заклади освіти», заплановане на 20-22 квітня 2021 року, переноситься на 26-28 травня 2021 року, за умови скасування обмежувальних заходів.
  Місце проведення: Київський Палац Спорту (Спортивна площа, 1, м. Київ).
  Офіційний лист про перенесення виставки для завантаження на сайті за посиланням http://www.vsosvita.com.ua/
 • Леся Береговая 30 Березня

  УВАГА!
  Згідно з Протоколом № 20 від 18 березня 2021 р. Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на території міста Києва у період з 00 00 год.  20 березня 2021 р. до 24 год. 09 квітня 2021 р. заборонено проведення масових заходів.
  Проведення Дванадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти», яке було заплановано з 31 березня до 02 квітня 2021 р. в Київському Палаці Спорту, попередньо переноситься на 20-22 квітня 2021 р. за умови скасування обмежувальних заходів.
  Слідкуйте за інформацією на офіційному сайті виставки http://www.vsosvita.com.ua/
Отримуйте
регулярні оновлення