Всеукраїнська різдвяна виставка

Всеукраїнська різдвяна виставка

Всі анонси від: Центральний будинок художника

З 22 грудня по 14 січня в виставкових залах Центрального будинку художника - Дирекція виставок НСХУ проводить традиційну Всеукраїнську Різдвяну виставку.
Завдяки партнерству з Департаментом культури Київської міської державної адміністрації цей мистецький показ стане приємною офіційною складовою святкових заходів КМДА.
Мподіваємось, що масштабна експозиція, яка об"єднала твори понад 400 українських художників стане позитивним естетичним імпульсом для шанувальників сучасного українського мистецтва.
Картини, графічні роботи, скульптурні композиції, твори декоративно-прикладного мистецтва - все це втілення творчих пошуків художників з усіх куточків України. Митці дають гдядачу унікальну можливість - в одному виставковому просторі здійснити святкову мистецьку подорож...
Усі твори, що сформували Різдвяну виставку, пройняті глибинним відчуттям гармонії людини і природи, сповнені вірою в кращий прийдешній день кожного з нас.

Чекаємо Вас на урочистом відкритті Всеукраїнської Різдвіної виставки 22 грудня о 16:00 на 3-му поверсі Центрального будинку художника
Виставка працюватиме щодня, крім вівторка, з 12:00 до 19:00, з 22 грудня 2017 р. по 14 січня 2018 р.

 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення