Тепла осінь - Всеукраїнська виставка в’язання

Тепла осінь - Всеукраїнська виставка в’язання

Всі анонси від: Центр Української Культури та Мистецтва

Місце проведення: будинок Центру Української Культури та Мистецтва, м. Київ, вул. Хорива, 19-В. Тел. (044) 425-12-64/66.

Організатор: Центр Української Культури та Мистецтва.

«Тепла осінь» – багаторічний проект, заснований у 2016 році Світланою Долеско, аби змінити ставлення українців до в’язання. Адже такі вироби, в першу чергу, теплі й затишні мистецькі твори!

У межах виставки на відвідувачів чекають: - еко-вироби з собачої шерсті та козячого пуху від бренду «Пухнасте тепло»; - в’язана інсталяція-прототип традиційної української прикраси з соломи «Павук» від Вероніки Коломієць, Наталії Свещинської, Марії Мітіної та Катерини Меланич; - колекція в’язаного одягу «Монпансьє та шоколад» від Тані Зосімової; - курс майстер-класів для дітей «Мандрівка у світ в’язання. Основи» від Аліни Бусло; - майстер-клас для найменших від наймолодшої учасниці ІІ Всеукраїнської виставки в’язання «Тепла осінь» Ярослави Бартош; - фотомайданчик «Осінній сад мого дитинства», в’язані фрагменти для якого ви зможете створити власноруч, під час безкоштовних майстер-класів; - конкурс «Моя в’язана мрія», де народне голосування вже втретє обере переможців серед учасників виставки. Призовий фонд забезпечують всесвітньо відомі виробники високоякісної пряжі для в’язання; - Крамничка в’язаних речей, де можна буде придбати вироби від українських майстрів, які представляють свої творчість на виставці; - майстер-класи з в’язання для дорослих (як для початківців, так і для професіоналів). У виставці зі своїми роботами візьмуть участь понад 60 майстрів з усієї України. Вони ¬справжні експериментатори, які вміло поєднують в’язання зі шкірою, тканиною, повстю, фурнітурою. ІІІ Всеукраїнська виставка в’язання «Тепла осінь» –¬ проект, який протягом місяця збере в стінах Центру людей, абсолютно різних, за статтю, віком, освітою та професією. Що в них у всіх спільного? Любов до в’язання! Осінь – пора натхнення! Ми поділимося ним із вами! До зустрічі! ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Адреса: Україна, м. Київ, вул. Хорива, 19-В, ст. м. «Контрактова площа» (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів). Час роботи виставкового центру з 1 по 31 жовтня: Пн.-Пт. – 10:00 – 19:00; Сб.- Нд. – 10:00 – 18:00. Із питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів – звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muz@dolesko.com.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Києва завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook