Жіночі історії: Намисто та Пампушка

Жіночі історії: Намисто та Пампушка

Всі анонси від: Театр Маскам Рад, Київська фортеця

Дві зворушливі жіночі історії - дві вистави "Намисто" та "Пампушка" створено за новелами Гі де Мопассана.

Гі де Мопассан - талановитий і чарівний, знавець жіночих душ і людських взаємин. Драматургія його сюжетів проста та геніальна водночас.
Про кохання та про втрачені ілюзії, про чесність і вірність, про патріотизм і снобізм - про всі найкращі та найгірші людські властивості розкажуть вам зимовим вечором чарівні героїні Мопассана. Гротеск, комедія, мелодрама - все в одному флаконі, при цьому з ніжним чарівним французьким присмаком і з не менш чудовим післясмаком. Ви зможете в черговий раз переконатися, що справжня класика - це не тільки не нудно, як це часто, на жаль, себе уявляють, а навпаки цікаво, гостро, повчально і завжди дуже-дуже актуально. Справжня класика воістину перевірена часом, тому що розповідає про неминущі істини. Одне століття змінює інше, але люди залишаються ті ж, їх переповнюють і ними рухають все ті ж почуття та ілюзії. Оригінальне прочитання, яскраві образи, своєрідний театральний експеримент.

Рекомендується до перегляду дітям від 14 років.
До речі, "Пампушка" рекомендована для позакласного читання за програмою зарубіжної літератури для учнів 10-х класів. Отже, чекаємо старшокласників та їх батьків на сімейний перегляд.

 

25 лютого 2017 о 19.00, Київська Фортеця, вул.Госпітальна, 24а, вхід з бул. Лесі Українки 12-14. Не користуйтесь навігатором!
Місць 60, вхід 75 грн, посадка вільна. Чай, кава додаються

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення