Життя і мета собаки

Життя і мета собаки

Всі анонси від: Планета Кіно

Історія розповідає нам про декілька життів одного собаки. Спочатку він був чоловічої статі, і його звали Бейлі. Він прожив щасливе життя з хлопчиком Ітаном, після чого пес переродився в іншому тілі – дівчинки Бадді. І так кілька разів. Для кожного господаря він ставав кращим другом і робив все можливе для їх щастя. Отримавши нове життя, пес розуміє, що його господарем знову є Ітан. Фільм не тільки про те, як живе собака, а й про прихильність до людей, про справжню дружбу і про те, яку роль відіграє пес в житті людини.

Офіційна назва фільму "A Dog's Purpose" можна перекласти як "Мета собаки". У світовому прокаті є варіанти "Чотири життя собаки", "Причина бути з тобою", "Друг на все життя", "Мій кращий друг", "Дай лапу!".

Картина заснована на однойменному романі Брюса Кемерона.

Режисером стрічки став Лассе Халльстрьом. Він тричі номінувався на "Оскар" ( "Кращий режисер" і "Кращий адаптований сценарій" фільму "Моє собаче життя" (1988) і "Кращий режисер" за "Правила виноробів" (2000)). Також він відомий такими проектами, як "Що гризе Гірберта Грейпа?" (1993), "Шоколад" (2000) і "Хатіко: Найвірніший друг" (2008).

Ітана різного віку в картині зіграли Брайс Гейзар (дебют в повнометражному кіно), Кей Джей Апа (серіал "Рівердейл") і Денніс Куейд ("Радіохвиля" (2000), "Експрес: Історія легенди спорту Ерні Девіса" (2008), "Серфер душі "(2011)).

Реліз стрічки відбувся 19 січня 2017 року в кінотеатрах Італії.

Рейтинг: 7.10.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення