Змагання з перешкодами в Пирогово: ГОНКА НАЦІЇ

Змагання з перешкодами в Пирогово: ГОНКА НАЦІЇ

16 травня в Києві відбудеться безпрецедентна "Гонка нації". Це вражаюче змагання з перешкодами, аналогів якому в Україні ще не було, проте воно вже має велику популярність у світі.
Цей формат вже давно отримав багато шанувальників у багатьох країнах. Подібні змагання проводяться в США (SPARTAN RACE, TOUGH MUDDER, SUPER HERO, MUD RUN, THE COLOR RUN) і Австралії (TRU GRIT), а також в деяких країнах Європи.
Про особливості змагання розповів організатор "Гонки нації" Юрій Підлісний: "Забіг з перешкодами - це один з найбільших сегментів в індустрії спорту. Ми вели переговори зі Spartan Race більше року, виконали всі ліцензійні умови, але ситуація з безпекою в Україні послужила причиною призупинення переговорного процесу з придбання ліцензії.
Про Гонку:
ELITE - розрахований на найвитриваліших і підготовлених учасників. Мета - дістатися до фінішу першим.
В категорії STANDARD свої сили і витривалість зможуть випробувати всі бажаючі віком від 18 років. Мета - подолати дистанцію і фінішувати.

Забіг MILITARY має військовий характер. Особливо цікавим цей забіг стане для правоохоронців, військовослужбовців, рятувальників та учасників АТО. Частина зібраних коштів з цього забігу будуть передані на потреби постраждалих військових у зоні АТО.
Формат TEAM для прихильників командної гри. Фініш зараховується по останньому учаснику команди.
Переможці забігу отримають грошові призи та можливість взяти участь у наступних забігах безкоштовно.

«Проект створений для активних і сміливих людей, які жаждуть пригод і бажають наповнити своє життя адреналіном.
«Гонка Нації» - це найкращий спосіб перевірити вашу витривалість, твердість, наполегливість, і здатність швидко приймати рішення. Стати учасником може кожен. Організовані спеціальні майстер-класи, де надаються поради щодо здорового харчування, познайомимо з перешкодами, проведемо відкриті тренування тощо.

 Зареєструватися і отримати докладну інформацію ви зможете на офіційному сайті проекту «Гонка Нації»: http://racenation.com.ua/
Адреса
проведення Гонки Націй: Музей «Пирогово», 10:00-17:00.

Розповісти друзям
Спорт у Києві! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp