Змагання з перешкодами: ГОНКА НАЦІЇ

Змагання з перешкодами: ГОНКА НАЦІЇ

18 грудня в Києві відбудеться безпрецедентна "Гонка нації". Це вражаюче змагання з перешкодами, що має велику популярність у світі.

Цей формат вже давно отримав багато шанувальників у багатьох країнах. Подібні змагання проводяться в США (SPARTAN RACE, TOUGH MUDDER, SUPER HERO, MUD RUN, THE COLOR RUN) і Австралії (TRU GRIT), а також в деяких країнах Європи.

Про Гонку:

Забіг сили - дистанція 5 км, кількість перешкод - 15. Цього випробування достатньо, щоб випрубовати свої сили. І наступного разу обрати складніші рівні.

Забіг волі - дистанція 13 км, кількість перешкод - 20. Учасник, щоб здолати дистанцію, має діяти на межі сили волі. Його фізична підготовка повинна бути блискучою.

Забіг духу - дистанція 21 км, кількість перешкод - 25. Тут для бійця не має зворотнього шляху, ця дистанція справжнє поле бою і випробування, про яке не можливо забути.

Зареєструватися і отримати докладну інформацію ви зможете на офіційному сайті проекту «Гонка Нації»: http://racenation.com.ua/pravila-reyestratsiyi-ta-uchasti/participation-registration-rules-kyiv/
Адреса
проведення Гонки Націй:
Пирогово Мототрек, 10:00-13:00.

 

Розповісти друзям
Спорт у Києві! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp