Зов героїв - Чемпіонат України з середньовічного бою

Зов героїв - Чемпіонат України з середньовічного бою

Всі анонси від: Парк Київська Русь

19 і 20 вересня в "Парку Київська Русь" пройде Кубок світу з середньовічного бою "Зов героїв", що відомий у всьому світі!

Найкращі бійці України – чемпіони світу з середньовічного бою – вийдуть на Велике ристалище та зійдуться у справжніх середньовічних баталіях. Спортсмени - лицарі будуть вдягнені у важкі металеві обладунки та битимуться справжньою зброєю, що виготовлена у відповідності за історичними зразками.

Це будуть не постановочні бої, а справжні середньовічні битви! Змагання пройдуть в форматі одиночних боїв і групових поєдинків "5х5".

Співорганізатор змагань – Всеукраїнська федерація середньовічного бою.

Також на гостей чекає цікава розважальна програма з кінно-трюковими виступами, давньослов’янськими розвагами, флеш-мобами, майстер-класами, іграми та конкурси та розіграші. А ввечері справжній захват і захоплення подарують яскраві постріли з требушету вогняними ядрами. А найголовніше, що все дійство відбуватиметься в унікальному місті – справжньому, живому середньовічному місті – Древньому Києві Х століття.

Ви на власні очі побачите яким був Київ тисячу років тому та яким насправді було життя наших пращурів за часів Середньовіччя.

Древній Київ відкривається о 10:00. Початок розважальної програми близько 14:00

Древній Київ в "Парку Київська Русь" розташований недалеко від Києва - всього в 45 хвилинах їзди - в Київській області, Обухівському районі, с. Копачів.

Детальна інформація: www.parkkyivrus.com.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення