Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про театр у Хмельницькому

Театр – мистецтво, над яким невладний час. З моменту його зародження він несе в народ прекрасне, дарує надію на краще, дозволяє знайти сили на погляд з іншого боку підштовхує до вчинків і навіть подвигів. Театральні постановки давно вийшли за рамки просто культурного проведення вільного часу, сьогодні вони заставляють глядача задуматися над життям, філософськими питаннями, вчать віднайти свято навіть у сірій буденності.

Має свій театр Хмельницький, причому не один. Хмельницький академічний театр ім. М.Старицького веде свою історію із 1931 року. Сьогодні він знаходиться на вул. Соборній, 60 у власному приміщенні із сучасним обладнанням. На його сцені проходять спектаклі та вистави різних стилів та жанрів (драма, комедія, трагедія), поставлених за творами українських та зарубіжних авторів. Також тут регулярно проводять постановки для найменших глядачів, наприклад, казки.

Для діток працює Хмельницький академічний обласний театр ляльок, розташований в самому серці міста – по вул. Проскурівській, 46. Він заснований в 1970 році та має дуже широкий репертуар, котрий постійно оновлюється. На вистави, музичні спектаклі, розрекламовані постановки класиків та сучасних драматургів запрошують також Хмельницька обласна філармонія, Народний аматорський молодіжний театр «Дзеркало».

Бути в курсі усіх постановок, котрі проходять на даний час та плануються в найближчому майбутньому допоможе наша афіша. Хмельницький театр виставляє на нашій сторінці актуальний розклад прем’єр, їх анонси, тут же можна знайти контактні телефони для отримання додаткової інформації про вартість та замовлення квитків. Зручна навігація дозволить ознайомитися із новинками репертуару, рекомендованими, благодійними та безкоштовними постановками, акторським складом та ін.