Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся більше про виставки у Хмельницькому

Досить часто проходять виставки у Хмельницькому, адже це найефективніший спосіб привернути увагу широкої аудиторії, проінформувати її про свій товар, послугу, досягнення чи відкриття. Якщо раніше тематикою експозицій в основному були витвори мистецтва – картини, скульптури, гравюри, шедеври народних умільців, то тепер ситуація змінилася на краще.
Сьогодні темою виставки можуть стати фотознімки, товари широкого вжитку, взуття та одяг, прикраси та біжутерія, книги, ікони, наукові відкритті тощо.
Досить часто проводиться виставка-презентація або виставка-продаж, під час котрих можна не лише оглянути експонат, а й купити його по зниженій ціні прямо від виробника.
У місті є безліч площадок, на яких може з легкістю розміститися виставка будь-якого розміру та тематики. При великій кількості учасників та за хорошої погоди вона може розгорнутися просто неба, наприклад, у Парку культури і відпочинку імені Михайла Чекмана.
Кращий в місті експоцентр - Хмельницький виставковий центр торгово-промислової палати, розташований по вул. Подільській, 109/1. На художні колекції запрошує подивитися новий арт-центр MASLO, котрий знаходиться на вул. Старокостянтинівське шосе, 20/3.
Є не один музей в Хмельницькому, котрий також запрошує переглянути унікальні зібрання старожитностей та витворів людини. Періодично вони також влаштовують виставки, приймають для показу мобільні експозиції. Тож варті уваги наступні заклади:
    • Хмельницький обласний краєзнавчий музей (вул. Подільська, 12);
    • Хмельницький обласний художній музей (вул. Проскурівська, 47);
    • Хмельницький обласний літературний музей (вул. Грушевського, 68);
    • Хмельницький музей-студія фотомистецтва, єдиний подібний заклад в Україні (вул. Проскурівська, 56);
    • Музей історії міста Хмельницького (вул. Проскурівська, 30).
Хочете знати які, коли та де відбуваються виставки у Хмельницькому? Тоді підписуйтеся на нашу афішу та її оновлення!