Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнайтеся ще про події для дітей у Хмельницькому

Діти – це не лише квіти життя та надія нації, це стимул для батьків до постійного самовдосконалення і розвитку, каталізатор змін, а ще нескінченне джерело енергії, котру потрібно направити в позитивне русло. На допомогу батькам діток різного віку – від рочку до вісімнадцяти – створена наша афіша moemisto Хмельницький. Тут публікуються оголошення про різні події, орієнтовані на підростаюче покоління.

На вистави, казки, музичні спектаклі, створені за мотивами робіт українських та зарубіжних авторів, народної творчості, запрошує ляльковий театр у Хмельницькому (Хмельницький академічний обласний театр ляльок). Знаходиться він у центральній частині міста по вул. Проскурівській, 46. За десятиліття роботи (а заснований заклад в 1970 році) отримав безліч прихильників та заклав любов до прекрасного в не одне покоління. Дитячі вистави у Хмельницькому проходять і на великій сцені міського академічного театру ім. М.Старицького. Щороку його репертуар, призначений для наймолодших глядачів, поповнюється новими захоплюючими дійствами. У Хмельницькому для дітей проводяться і інші заходи: цікаві зустрічі, літературні читання, години історичної правди, знайомства з новими виданнями. А саме відбуваються вони в Хмельницькій обласній бібліотеці для дітей ім. Т. Г. Шевченка (вул. Свободи, 51). На активний відпочинок малечу запрошує дитячий розважальний центр Sky Park у клубі СВ. Батутна зона, ігрові автомати, скелодром, кімнати для святкування, 7D кінотеатр, піцерія, кондитерська – це далеко не повний перелік того, що є у центрі.

На афіші moemisto можна ознайомитися із анонсами подій у ньому на найближчий період. Це майстер-класи, аквагрим, малювання, навчання, тематичні свята та розваги, естафети. Одним словом, сумувати не доведеться. Слідкуйте за нашою афішею, підписуйтесь на оновлення, тоді ви завжди будете в курсі найцікавіших дитячих подій у Хмельницькому.