Файно Маркет разом з кропивничанами допомагає тваринам з притулку

Файно Маркет разом з кропивничанами допомагає тваринам з притулку

Всі анонси від: ФайноМаркет

Допомагаючи тваринам, ми допомагаємо собі! 

В п'ятницю, 7 лютого, ми завітали до організації з захисту тварин «Бім».
До притулку вирушили помічники від «Файно Маркет», які активно допомагали у зборі та транспортуванні кормів та круп. 2 машини до верху заповненні зібраними харчами.

З "Файно маркетів" ми привезли близько 400 кг сухих та вологих кормів, круп. Були навіть олія та печиво, ми все передали, ці продукти обов'язково поповнять раціон тварин з притулку.
Головне, що ми дуже вдячні Вам, наші покупці, що ініціатива отримала розголос, і так багато небайдужих людей долучились до акції.

Ми побували в магазинах майже на всіх мікрорайонах - Лелеківка, Новомиколаївка, 5/5, Центр та Ковалівка, Попова, Волкова, Селище Гірниче. Всі кошики були вщент заповненні. Об'єми Вашої доброти вражають.
Волонтер притулку Катерина Дорош- дякує всім небайдужим, за надану допомогу. Вона відмітила, що притулок «Бім» є не державною організацію та існує тільки завдяки допомозі небайдужих городян.
"Найголовніше для тварин - це спілкування з людьми, якого їм дуже не вистачає" - Катерина закликає містян частіше відвідувати їх постояльців.
У притулку знаходяться 309 хвостатих мешканці - 282 собак і 27 котиків.

Коти та собаки, потребують уваги, підтримки та любові. Можна приїхати та погуляти з ними, приділити годину-дві. Можливо саме на Вас чекає відданий та лагідний хвостатий ДРУГ.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення