Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтеся більше про театр у Кропивницькому

Кропивницький недарма вважають театральною столицею України. Адже на запит “театр Кропивницький” ви знайдете безліч театральних постановок для дорослих та малих.
Мистецтво театру зародилося достатньо давно, проте залишається актуальним і сьогодні. Цікаві постановки, комедії, драми, моноспектаклі, різноманітна афіша - кропивницький театр радує своїх прихильників і не збирається на цьому зупинятися.
За запитом “ афиша кропивницкий театр” ви знайдете десятки вистав, театральні фестивалі та прем’єри, а на сайті можна ознайомитися з коротким описом спектаклів та придбати квитки. Все для зручності містян та гостей Кропивницького!

До Кропивницького часто приїздять на гастролі театрали із інших міст, місцевий кропивницький театр також радує містян насиченою та яскравою програмою кожного місяця.
Кіровоградський академічний український музично-драматичний театр ім. М.Л. Кропивницького - це справжня “родзинка” нашого міста! А нещодавно у Кропивницькому з’явився “Сучасний театр сатири”, де професійні актори та аматори грають разом на радістьпубліці!

У ляльковому театрі постійно показують вистави та казки для юних театралів. Ростові ляльки, захоплюючі та повчальні сюжети та розважальні програми чекають на малюків.
Хочете бути в курсі усіх постановок, котрі проходять на даний час та плануютьсяу Кропивницькому? Наша афіша вам у цьому допоможе. Кропивницький театр розміщує тут розклад вистав, а за телефонами, вказаними на сторінці, можна дізнатися більш детальну інформацію.