Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтнеся більше про спортивні події у Кропивницькому

Спорт у Кропивницькому займає важливе місце. Кропивничани полюбляють різні види спорту, активно ним займаються та з радістю відвідують спортивні події Кропивницького.
Тож спорт Кропивницький - це не лише вболівальники, але і відвідувачі спортивних залів, тренувань, яких у місті є дуже багато.

Вже стало традицією відвідувати футбольні матчі на стадіоні “Зірка” та вболівати за “своїх”, взагалі кропивницький футбол - це окрема тема, адже нашою футбольною командою пишається ледь не кожен кропивничанин, ходити на змагання з баскетболу, волейболу, бейсболу та навіть гандболу! У місті проводять семінари з айкідо - і кожен кропивничанин може стати їхнім учасником.

Часто у дитячій спортивній школі проходять змагання з художньої гімнастики для дітей.
У місті є кілька басейнів, де усі бажаючі можуть поплавати, та безліч тренажерних залів, де можна займатися самостійно та з тренером.

Спорт у Кропивницькому - це тренування з танців, зумби, це степ-аеробіка та фітнес на батутах, це кангу-джампінг та зумба. Головне - обрати заняття, яке буде приносити вам
задоволення і не буде шкодити здоров’ю. Тож якщо ви стомилися шукати “спорт кропивницкий”, “футбол кропивницкий”, “спортивные события кропивницкого” - саме час підписатися на оновлення спортивної рубрики та дізнаватися першим про спортивні події Кропивницького, першим бронювати квитки та
відвідувати найцікавіші тренування!