Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення

Дізнавайтеся більше про виставки у Кропивницькому

Виставки у Кропивницькому відбуваються доволі часто - адже наше місто це осередок культури і театрального мистецтва.
Кропивничани люблять та цінують мистецтво, а влада із задоволенням підтримує культурні заходи. Також чимало ентузіастів влаштовують виставки за власною ініціативою, що не може не радувати.
Часто виставки у Кропивницькому проводить художній салон та галерея “Єлисаветград”. Фотовиставка, художня виставка - кропивницький багатий на творчих і талановитих людей.
Часто виставки у Кропивницькому проходять у художньому музеї, бібліотеках, школах і охоплюють дуже широку тематику.
Це і народне мистецтво, і вишукані картини, і виставки книг - кожен кропивничанин та гість нашого міста знайде щось собі до смаку.

Кропивницький експоцентр (экспоцентр кропивницкий) кожного року збирає масштабну виставку Agroexpo, на якій збираються люди з усіх куточків України та світу. Музей Осмьоркіна, художній музей, краєзнавчий музей - Кропивницький має чимало місць, де проводяться цікаві та сучасні виставки.

Наша афіша виставок у Кропивницькому і музейних експозицій стане кращим помічником людини, який планує провести культурний і пізнавальний відпочинок. Підписуйтеся на наші регулярні оновлення, таким чином ви не пропустите цікаві події, виставки та експозиції, довідаєтеся першими про безкоштовні заходи і масу іншої корисної інформації.