1 квітня. Правда чи вигадка? ТЕСТ

katar
Автор:
katar
23 березня 2019

1 квітня увесь світ відзначає День Дурня, або ж День Сміху!

Цього дня існує традиція жартувати над друзями, родичами та колегами по роботі.

1 квітня. Правда чи вигадка? ТЕСТ

 

Звідки взялося це свято, достеменно невідомо, але із року в рік усі святкують День Сміху та вигадують нові жарти та розіграші!

День сміху святкується зараз у всьому світі, але не являється вихідним.

 У США школярі залишають кинутий на дорогу прив'язаний гаманець, та чекають на перехожих, або ж чіпляють  аркуш паперу написом "Вдар мене" комусь на спину. 

Дорослі також придумують усілякі дрібні розіграші - наприклад, наносять безбарвний лак для нігтів на шматочок мила, щоб ним неможливо було намилити руки, додають до солодкої випічки неочікувану начинку (перець, сіль, гірчицю), клеять домашні капці на двосторонній скотч...

У Португалії в цей день усі кидаються борошном.

В Україні цей день назвивався ще брехливим днем, або Марією-брехухою - одним із народних прізвиськ Марії Єгипетської - святої, день вшанування якої за старим стилем збігається з 1 квітня. Цього дня дівчата дурили парубків, щоб крутити майбутнім чоловіком.

Ми підготували для вас невеличкий тест "Правда чи вигадка?"

Обирайте відповіді, діліться результатами в коментарях та перевіряйте на друзях, чи зможуть вони відповісти на ці питання!

З 1 квітня!

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
День захисту дітей у Кропивницькому
День захисту дітей у Кропивницькому 1 червня світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. Де і як розважатися малюкам цього дня, читайте у  підбірці ан...
Перший міський мурал у Кропивницькому
Перший міський мурал у Кропивницько... У Кpoпивницькому створять перший міський мурал. Художники-муралісти з Києва вже poзпочали poботи на cтіні будинку №22,...
"Руйнування міфів" від Smartum
"Руйнування міфів" від Smartum "Чи не пізно вчити ментальну арифметику після 11 років?" Дуже здивувала ця фраза, яку нас запитали.
Редакція рекомендує
Афіша Кропивницького (Кіровоград) завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook