День міста у Кропивницькому 2019

katar
Автор:
katar
21 березня 2019

У 2019 році Кропивницькому виповниться 265 років від дня заснування!
Дата доволі солідна, тож у міській раді підготовка до свята розпочалася вже зараз - для того, щоб святкові заходи пройшли на найвищому рівні.

 

День міста у Кропивницькому 2019

 

Організатори свята зазначають: у 2019 році буде враховано досвід проведення заходу минулих років, а кропивничан та гостей міста порадують цікавинками.

Наприклад, у членів у членів оргкомітету з'явилася ідея надати вулиці Дворцовій нового вигляду – замість поділу на професійні квартали, вона повністю перетвориться на фестивальну. Майданчик на Театральній площі, на якому виступають творчі колективи, продовжить роботу.

Наразі ведуться переговори про задіяння у програмі дня народження міста територію навпроти Фортечних Валів, будуть розширюватися локації на Козачому острові. Фестиваль «Смачна кісточка» трохи видозміниться: цього разу окрім любителів собак на захід запросять ще й власників котів.

«Кропивницький данс – парад» завершить свою ходу на площі Героїв Майдану масштабним яскравим дійством. Зміни чекають  і щорічну виставку «Зроблено у рідному місті»: підприємці кожного року діляться на ній останніми досягненнями та наробками. В учасників виставки буде можливість долучитися до благодійності.

Ну і, звичано, який же День народження без пригощання? Традиція пригощати містян смачним тортом або пирогом склалася вже давно. У 2019 році смаколик також буде, проте вже зараз члени організаційного комітету розмірковують, як пригощати кропивничан, аби це було комфортно, безпечно та естетично.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
У Кропивницькому відкрився перший магазин MOYO
У Кропивницькому відкрився перший м... Купувати офіційну техніку і електроніку в Кропивницькому стало значно простіше
Школы иностранных языков и центры развития ребенка  в Кропивницком: анализируем и выбираем
Школы иностранных языков и центры р... Почему  стоит отдавать ребенка на внешкольное обучение?
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісень Кузьми Скрябіна
Кузьма Скрябін. Тест на знання пісе... 17 серпня день народження відомого українського співака Кузьми Скрябіна. А 2 лютого 2020 року буде вже 5 річниця, від...