День міста у Кропивницькому 2019

katar
Автор:
katar
21 березня 2019

У 2019 році Кропивницькому виповниться 265 років від дня заснування!
Дата доволі солідна, тож у міській раді підготовка до свята розпочалася вже зараз - для того, щоб святкові заходи пройшли на найвищому рівні.

 

День міста у Кропивницькому 2019

 

Організатори свята зазначають: у 2019 році буде враховано досвід проведення заходу минулих років, а кропивничан та гостей міста порадують цікавинками.

Наприклад, у членів у членів оргкомітету з'явилася ідея надати вулиці Дворцовій нового вигляду – замість поділу на професійні квартали, вона повністю перетвориться на фестивальну. Майданчик на Театральній площі, на якому виступають творчі колективи, продовжить роботу.

Наразі ведуться переговори про задіяння у програмі дня народження міста територію навпроти Фортечних Валів, будуть розширюватися локації на Козачому острові. Фестиваль «Смачна кісточка» трохи видозміниться: цього разу окрім любителів собак на захід запросять ще й власників котів.

«Кропивницький данс – парад» завершить свою ходу на площі Героїв Майдану масштабним яскравим дійством. Зміни чекають  і щорічну виставку «Зроблено у рідному місті»: підприємці кожного року діляться на ній останніми досягненнями та наробками. В учасників виставки буде можливість долучитися до благодійності.

Ну і, звичано, який же День народження без пригощання? Традиція пригощати містян смачним тортом або пирогом склалася вже давно. У 2019 році смаколик також буде, проте вже зараз члени організаційного комітету розмірковують, як пригощати кропивничан, аби це було комфортно, безпечно та естетично.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Дихати по-людськи
Дихати по-людськи Не відкрию Америку, якщо скажу просту річ. Кожна людина має право бути щасливою. Жити у рідному місті чи селі, закохуват...
Дебати кандидатів
Дебати кандидатів "Хочемо дебати!»" — ця фраза лунає скрізь! Тож цей день настав! В останню п'ятницю перед днем повторного голосування...
Самый большой музыкальный фестиваль страны Atlas Weekend 2019 ждет тебя!
Самый большой музыкальный фестиваль... Ежегодно в летнее время в столице Украины проходит Атлас Викенд. И 2019 год - не исключение! С 9 по 14 июля на территори...
Афіша Кропивницького (Кіровоград) завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook