День міста у Кропивницькому 2019

katar
Автор:
katar
21 березня 2019

У 2019 році Кропивницькому виповниться 265 років від дня заснування!
Дата доволі солідна, тож у міській раді підготовка до свята розпочалася вже зараз - для того, щоб святкові заходи пройшли на найвищому рівні.

 

День міста у Кропивницькому 2019

 

Організатори свята зазначають: у 2019 році буде враховано досвід проведення заходу минулих років, а кропивничан та гостей міста порадують цікавинками.

Наприклад, у членів у членів оргкомітету з'явилася ідея надати вулиці Дворцовій нового вигляду – замість поділу на професійні квартали, вона повністю перетвориться на фестивальну. Майданчик на Театральній площі, на якому виступають творчі колективи, продовжить роботу.

Наразі ведуться переговори про задіяння у програмі дня народження міста територію навпроти Фортечних Валів, будуть розширюватися локації на Козачому острові. Фестиваль «Смачна кісточка» трохи видозміниться: цього разу окрім любителів собак на захід запросять ще й власників котів.

«Кропивницький данс – парад» завершить свою ходу на площі Героїв Майдану масштабним яскравим дійством. Зміни чекають  і щорічну виставку «Зроблено у рідному місті»: підприємці кожного року діляться на ній останніми досягненнями та наробками. В учасників виставки буде можливість долучитися до благодійності.

Ну і, звичано, який же День народження без пригощання? Традиція пригощати містян смачним тортом або пирогом склалася вже давно. У 2019 році смаколик також буде, проте вже зараз члени організаційного комітету розмірковують, як пригощати кропивничан, аби це було комфортно, безпечно та естетично.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Міжнародний день рідної мови. Тест
Міжнародний день рідної мови. Тест 21 лютого у світі відзначають Міжнародний день рідної мови.
Місця стоянок автоцистерн з водою у Кропивницькому
Місця стоянок автоцистерн з водою у... В зв'язку з аварійними ремонтними роботами на розі вулиць Попова та Ю. Коваленка 18 лютого з 09.00 год. до завершення ро...
Третину наступного місяця будемо відпочивати. Свята та вихідні березня
Третину наступного місяця будемо ві... Міжнародний жіночий день та День народження Тараса Шевченка - відпочиваємо!