«ДокторПРО» у Кропивницькому святкує 10 років!

Admin
Автор:
Admin
16 серпня 2021

16 серпня медичному центру «ДокторПРО» у Кропивницькому   виповнюється 10 років!

«ДокторПРО» у Кропивницькому святкує  10 років!

16 серпня медичному центру «ДокторПРО» у Кропивницькому   виповнюється 10 років!

 

 До 10-річчя  центр  дарує знижку 10% на первинні і повторні консультації, діагностику і нові курси лікування для пацієнтів. Пропозиція діє з 16.08.2021 по 21.08.2021.  

Медичний центр «ДокторПРО»  - перший в Кропивницькому приватний спеціалізований медичний заклад, що спеціалізується на вирішенні проблем в різних областях медицини. Відкриття клініки відбулось 16 серпня 2011 року, і  з того часу головним завданням «ДокторПРО» було надавати допомогу хворим проктологічного та дерматологічного відділення.

Проте згодом бажання розвиватися та велика кількість пацієнтів, які повідомляли, що їм потрібна допомога й інших фахівців, підштовхнули «ДокторПРО» до розширення. Так, у 2019 році в «ДокторПРО» у Кропивницькому відкрилися відділення трихології, гінекології, урології, гастроентерології, хірургії, неврології, діагностики (УЗД і ендоскопії) і фізіотерапії, у травні 2021 року з’явилось відділення ендокринології.

Також важливою подією в діяльності «ДокторПРО» стало об'єднання з корпорацією «ОН Клінік» у 2015 році. Загалом було відкрито ще 4 відділення клініки «ДокторПРО» в Україні  і 1 відділення у Братиславі. Завдяки цьому ще більша кількість людей мала можливість отримувати ефективне лікування в рамках великої і досвідченої корпорації.  За час нашої роботи до мережі «ДокторПРО»  вже звернулось понад 145 тисяч пацієнтів, що свідчить про великий рівень довіри людей та високу якість наданих нами послуг.

«ДокторПРО» у Кропивницькому – це сучасне медичне обладнання, ефективні методи лікування.  кваліфіковані лікарі, відсутність черг та увага до кожного пацієнта. Ми прагнемо, щоб інноваційна медицина була доступна кожному!

Дякуємо всім пацієнтам, які довірили нашим спеціалістам найдорожче – своє здоров’я! Впевнені, що з нашою допомогою життя багатьох людей стало кращим та комфортнішим!

Докладніше про ДоктоПРО, медичний центр 

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Волонтеры провели мастер-класс для детей  гематологии Детской областной больницы
Волонтеры провели мастер-класс для... Международный благотворительный фонд «ТИ НЕ ОДИН»  провел осеннюю акцию для деток гематологического отделения в Детской...
В Кропивницком состоялся "Летний турнир по футболу 2021"
В Кропивницком состоялся "Летний ту...  Волонтеры МБФ «ТИ НЕ ОДИН» совместно с молодежью  Христианской церкви «Живая Надежда» в рамках нового направления «FREE...
Святкове відкриття дитячого майданчика на вул. Попова
Святкове відкриття дитячого майданч... У Кропивницькому відкриття дитячого майданчика перетворили у свято (ФОТО)