Файно маркет вітає з Днем захисту дітей

МоєМісто
Автор:
МоєМісто
04 червня 2020

У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається День захисту дітей. Це особливе свято дитинства, щирих посмішок та приємних сюрпризів. Так важливо, щоб всі діти незалежно від віку та регіону проживання відчували себе щасливими. Адже дитинство це прекрасний період мрій та віри в дива. Найбільшою нагородою та мотивацією для нас дорослих є посмішка дитини та її оченята наповненні щастям та захопленням

Файно маркет вітає з Днем захисту дітей

                              

Мережа супермаркетів Файно Маркет дотримуючись принципу, що у кожної дитини має бути щасливе дитинство організувала справжнє свято для 80 дітей батьки яких загинули захищаючи Україну.

Хлопчики та дівчатка віком до 16 років з різних районів Кіровоградщини отримали в подарунок калейдоскоп незабутніх вражень та приємних емоцій. Діти, які проживають в обласному центрі стали учасниками творчого майстер-класу. В ході якого всі охочі змогли проявити свої творчі здібності створюючи фігурки із повітряних кульок. Яке ж свято без справжніх подарунків. Діти незалежно від міста проживання – Кропивницький чи районні центри з нагоди свята Дня захисту дітей отримали у подарунок від мережі супермаркетів Файно Маркет футбольні м'ячі, конструктори та набори для творчості. Звичайно ж, приємним доповненням до всіх сюрпризів стали смачні солодощі, які так полюбляють дітлахи.

Свято залишилося позаду, а приємні емоції та кольорові світлини на згадку ще довго нагадуватимуть дітям про веселий захід від мережі супермаркетів Файно Маркет та Обласного ресурсного центру з питань допомоги учасникам АТО та ВПО.


У Файно Маркет вірять, що кожен з нас дорослих здатен творити маленькі та великі дива для дитини. Вірте в краще, вірте в добро, пам'ятайте, що у кожного дорослого є своя суперсила, яка здатна подарувати дитині відчуття щастя, захисту та впевненості в майбутньому. Частіше згадуйте та застосовуйте її. Адже творити маленькі дива так просто. Всім дітлахам бажаємо міцного здоров'я, щирих посмішок, віри у свою мрію і щасливого дитинства.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
"Пандемія: час можливостей" громадська кампанія
"Пандемія: час можливостей" громадс...   "Пандемія: час можливостей" громадська кампанія Як пандемія допомогла кропивничанам реалізувати нові можливості...
Файно поміч: 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет
Файно поміч: 100 тисяч гривень на п... 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет В непростий для нашої країни час, коли всі ми боремося зі страш...
Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації під час карантину
Список лікарів готових надавати БЕЗ... До цих лікарів треба звертатись тільки в разі, якщо Ваш сімейний лікар не на зв׳язку, а швидка не виїжджає до Вас.