Файно маркет закликає брегти себе та рідних!

МоєМісто
Автор:
МоєМісто
20 березня 2020

Сьогодні по місту та області почали з'являтися рекламні щити з закликом залишатися дома та не бути байдужим до мір пов'язаних з веденням карантину. Ми дізналися, що місцева мережа магазинів "Файно маркет" вирішила тимчасово припинити рекламні кампанії, щоб не створювати ажіотаж в магазинах та змінила всі свої рекламні сюжети на соціальні, на яких закликає мешканців міста, бути свідомими, залишатися вдома та берегти себе та своїх близьких.

Файно маркет закликає брегти себе та рідних!

 

"Бути відповідальними - це в першу чергу наша соціальна позиція, як добросусідського бренду. Ми відмовились від зовнішньої реклами, бо піклуймось про наших покупців. А акційні пропозиції завжди можна знайти по яскравим цінникам та стоперах у магазинах нашої мережі "

- прокоментувала нам керівник відділу маркетингу Зленко Алла.

"Всі магазини "Файно маркет" працюють в штатному режимі, не вводять жодних обмежень, та просять своїх покупців не робити ажіотаж на товарах першої необхідності. Продукти постійно довозяться, полиці супермаркетів поповнюються товарами, робиться ротація, вводяться нові постачальники що б уникнути дефіциту. Наш персонал забезпечений засобами індивідуального захисту, частіше проводяться санітарні обробки робочих поверхонь магазинів дезінфікуючими засобами. "

- зазначила вона.

Тож - рішення одного, може врятувати всіх. Добровільний карантин знижує швидкість розповсюдження вірусу. Бережіть себе та своїх близьких - закликає "Файно маркет".

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Файно маркет вітає з Днем захисту дітей
Файно маркет вітає з Днем захисту д... У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається День захисту дітей. Це особливе свято дитинства, щирих...
Файно поміч: 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет
Файно поміч: 100 тисяч гривень на п... 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет В непростий для нашої країни час, коли всі ми боремося зі страш...
Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації під час карантину
Список лікарів готових надавати БЕЗ... До цих лікарів треба звертатись тільки в разі, якщо Ваш сімейний лікар не на зв׳язку, а швидка не виїжджає до Вас.