Кропивницький. День міста

katar
Автор:
katar
01 серпня 2018

15 вересня Кропивницький святкує день міста.

Кропивницький. День міста

Розташоване у самому серці України, наше місто має цікаву та унікальну історію. 

Утворене у 18-му столітті, місто змінило чимало назв, та все одно залишається самобутнім осередком промисловості та культури у центрі країни.

У 2017-му році день міста Кропивницького святкували яскраво: відбувався танцювальний флешмоб, концерт за участі багатьох місцевих виконавців та гостей столиці, а містян пригостили величезною шарлоткою.

А цьогорічна програма святкувань порадує кропивничан різноманітними заходами у багатьох куточках нашого міста, концертом та новим пирогом.

Танцювальний парад буде тематично пов'язаний з Міжнародною агропромисловою виставкою AgroExpo, тож поряд із танцюристами планують пустити нову, сучасну техніку. А на Козачому острові проведуть фестиваль вуличної їжі, де будуть представені ресторатори нашого міста. Очікуються сюрприз і для любителів тварин - фестиваль "Смачна кісточка".

Найголовнійший сюрприз чекає на кропивничан увечері - на святковому концерті хедлайнером виступить славнозвісний гурт THE HARDKISS.

Ознайомитися зі святковою програмою пропонуємо за посиланням, там же можна дізнатися, чим же здивують Кропивницький наші вправні кулінари.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Вуличне піаніно у центрі Кропивницького
Вуличне піаніно у центрі Кропивниць... У центрі Кропивницького з'явилося вуличне піаніно.
Игровой центр Плей Сити (Play City)
Игровой центр Плей Сити (Play City) В Кропивницком открылся новый сeмейный игровой центр "Плей Сити"!
У Кропивницькому виготовлять ключ від міста
У Кропивницькому виготовлять ключ в... У Кропивницькому до Дня міста виготовлять символічний ключ.