Олег Ляшко завітав до Колючої Любові Павлівни в Аджамку

МоєМісто
Автор:
МоєМісто
28 травня 2021

Олег Ляшко завітав до відомої в країні бабусі з Кіровоградщини 

Олег Ляшко завітав до Колючої Любові Павлівни в Аджамку

 

Учора, 27 травня, лідер Радикальної Партії Олег Ляшко разом з депутатами обласної ради Дмитром Ліньком, Мариною Осіповою та Сергієм Гриценком завітали до с.Аджамка на Кіровоградщині в гості до Колючої Любові Павлівни. 68-річна бабуся стала відомою після того, як "слуга народу" Євгеній Брагар рік тому в прямому ефірі 112 каналу запропонував їй продати собаку Шаріка й сплатити комунальні послуги. 

Зрештою, бабуся звернулася до офісу Радикальної партії в Кропивницькому з проханням допомогти вирішити питання субсидії, адже виплат Любов Павлівна не отримувала з лютого цього року.

«У лютому переоформила документи на субсидію на своє ім'я, після смерті чоловіка. Мені сказали, що в березні отримаєте кошти і за лютий, і за березень. Потім говорили, що в квітні отримаю, далі у травні, а тепер кажуть, що в червні", - розповідає бабуся.

Фракція порушила це питання і вже в понеділок, 24 травня, кошти були перераховані бабусі.

« Любов Павлівна, яка пропрацювала диспетчером на автовокзалі 32 роки, мала проблему з отриманням субсидії. Коли помер її чоловік, вона ледве досягла того, щоб переоформити її на себе. Через ідіота-продавця собак історія Любові Колючої отримла величезний розголос, їй пообіцяли: отримаєте у березні, у квітні, травні... А толку ніякого.

Коли наші активісти зателефонували до відділу соцзахисту, їм сказали, що є проблема з реквізитами. Мовляв, невірні були вказані, тому кошти нараховувалися, а їй не приходили. Мої однодумці допомогли виправити помилки - і нині все нормально.

Але це не діло, коли небайдужі громадяни мають допомагати пенсіонерам з оформленням документів. Цим має займатись держава. А таке враження, що навпаки зверху є команда від влади обмежити кількість людей, які отримують субсидію. Просто знущаються над нещасними людьми. На собі економте, зелені держиморди, а не на пенсіонерах!», - наголосив відомий політик.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
В Кропивницком состоялся "Летний турнир по футболу 2021"
В Кропивницком состоялся "Летний ту...  Волонтеры МБФ «ТИ НЕ ОДИН» совместно с молодежью  Христианской церкви «Живая Надежда» в рамках нового направления «FREE...
Святкове відкриття дитячого майданчика на вул. Попова
Святкове відкриття дитячого майданч... У Кропивницькому відкриття дитячого майданчика перетворили у свято (ФОТО)
На Кіровоградщину завітав Лідер Радикальної партії Олег Ляшко
На Кіровоградщину завітав Лідер Рад...   Найвідоміший політик України відвідав Кіровоградщину