Центр освіти та розвитку “Моzаїkа” провів першу олімпіаду з ментальної арифметики у Кропивницькому

МоєМісто
Автор:
МоєМісто
05 березня 2020
Центр освіти та розвитку “Моzаїkа” провів першу олімпіаду з ментальної арифметики у Кропивницькому

 

Перша Олімпіада з ментальної арифметики у  Кропивницькому

1 березня 2020 року приміщення центру освіти та розвитку “Моzаїkа” з самого ранку гомонів від дитячих хвилювань і підбадьорювань їх батьків. Адже у неділю, у перший день весни учні Indigo Mental Club не відпочивали! Вони займались дуже відповідальною справою - приймали участь у Олімпіаді з ментальної арифметики, яка вперше проходила у нашому місті. Діти, які зареєструвалися були різного віку - від 6 до 14 років і тому, для деяких з них - це була перша серйозна подія у їх житті.

Програма ментальної арифметики за методикою Indigo Mental Club складається з 4-х рівнів складності на основі складу числа. За умовами Олімпіади, учні могли спробувати свої сили у двох категоріях в залежності від свого віку та рівня знань. Олімпіада з ментальної арифметики проходила у два етапи - письмове вирішення прикладів на додавання та віднімання за допомогою спеціальних рахівниць Абакусів та усний рахунок на уявних рахівницях. Наймолодші учасники та початківці спробували себе у базовій категорії, а середні та старші учні у всіх інших. Таким чином, були виставлені призові місця у кожній категорії та для наймолодших учасників окремо.

Поборовши страх, діти взяли себе в руки і почали змагання за звання Чемпіону-2020 на Олімпіаді з ментальної арифметики у Кропивницькому. Тепер настала черга батьків хвилюватися за своїх дітей. Але ось, вже і закінчився час на вирішення прикладів і викладачі почали перевіряти роботи і рахувати бали. Поки тривав підрахунок і визначалися переможці різних категорій, для батьків і дітей було проведено невеличкий концерт та майстер-класи від дітей з усного рахунку на уявній рахівниці та одночасного читання віршів або грі із м’ячем.

Настав той самий момент, коли потрібно вже оголошувати переможців. Діти, батьки, викладачі, директор - хвилювалися всі! Всі, хто зайняв перше місце у своїх категоріях, отримали кубки та дипломи, другі та треті місця - медалі та дипломи, а також були подарунки для всіх переможців від партнерів заходу (центру трансформації тіла Мотиvація, центру розвитку “Сонячний зайчик” та дитячого розважального комплексу Fantasy Town). Всі, хто цього разу не здобув перемоги, отримали дипломи учасників Олімпіади.

А звання Чемпіона першої Олімпіади з ментальної арифметики у Кропивницькому, у найскладнішій категорії Сім’я, виборола учениця нашого провідного викладача Ірини Новакової - Душейко Софія, 8 років.

Директор та керівник Indigo Mental Club та центру освіти “Мозаїка” Вікторія Поляновська вважає, що всі діти вже є переможцями: “Це велика подія для всіх учасників сьогоднішньої Олімпіади! І, хоча, не всі здобули перемогу, всі діти - Переможці! Вони перемогли самі себе, свої страхи перед поразкою, а також здобули колосальний досвід. А також знають, що потрібно робити аби здобути перемогу наступного разу.”

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Файно маркет вітає з Днем захисту дітей
Файно маркет вітає з Днем захисту д... У перший день літа в Україні, як і в усьому світі, відзначається День захисту дітей. Це особливе свято дитинства, щирих...
Файно поміч: 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет
Файно поміч: 100 тисяч гривень на п... 100 тисяч гривень на продуктові набори від Файно Маркет В непростий для нашої країни час, коли всі ми боремося зі страш...
Список лікарів готових надавати БЕЗКОШТОВНІ консультації під час карантину
Список лікарів готових надавати БЕЗ... До цих лікарів треба звертатись тільки в разі, якщо Ваш сімейний лікар не на зв׳язку, а швидка не виїжджає до Вас.