Ще одну аварійну дорогу на Кіровоградщині планують відремонтувати

МоєМісто
Автор:
МоєМісто
16 квітня 2021

На Кіровоградщині ніяк не відремонтують дорогу міжобласного значення Олександрівка-Медведівка (межа Черкаської області). Близько 3 років люди без транспортного сполучення, позаяк водії автобусів просто відмовляються сюди їхати через відсутність дороги. А від неї тут є лише назва. Сама ж дорога перетворилась на шлях із великими ямами зокрема й тому, що нею курсують вантажівки, аби уникнути зважування на кордоні з Черкаською областю. Відтак мешканці села Медведівка, яке належить до Черкаської області, вимушені з пересадками діставатись Олександрівки та Кропивницького. До самих Черкас шлях ще довший.

Ще одну аварійну дорогу на Кіровоградщині планують відремонтувати

 

З цією проблемою люди звернулись до «Радикальної Партії Олега Ляшка».

На зустріч з мешканцями сіл Стара та Нова Осота приїхали заступник голови обласної ради Дмитро Лінько та депутатка обласної ради Марина Осіпова. Вони анонсували ремонт важливої для людей ділянки дороги наступного року.

«Цьогоріч бюджет на ремонти доріг обласного значення вже розподілили, а тому ми передбачимо кошти для ремонту цієї дороги на наступний, 2022 рік. Наступного року передбачено більше шестиста мільйонів саме на автомобільні шляхи, тож про цю ділянку, в необхідності ремонту якої ми переконалися, прозвітуємо перед депутатами бюджетної комісії. Той стан, у якому ця дорога зараз – це жах!»,

 

– констатує заступник голови обласної ради.  

 Окрім цього, під час зустрічі радикали відвідали й Староосотський протитуберкульозний санаторій, якому загрожує закриття. Щодо цього закладу тривали наради в стінах обласної ради та за участі посадовців, натомість під час крайньої сесії депутати обласної ради питання збереження унікального в області закладу провалили. Протитуберкульозний санаторій хочуть приєднати до Кіровоградського протитуберкульозного диспансеру. На думку депутатки обласної ради Марини Осіпової, таке «приєднання», по суті, знищить санаторій, який є благодатним місцем для оздоровлення не лише дітей. Вона пропонує керівництву закладу розробити шляхи його реорганізації.
«Вам (ред. керівництву) треба виходити на новий рівень, щоб розвиватись. Наприклад, учасники бойових дій та чорнобильці мають змогу поїхати оздоровитись разом з сім’ями. Варто зробити можливість перебування маленьких діток разом з мамами в окремих кімнатах, або ж кімнату для всієї сім’ї. Потрібно порахувати скільки необхідно для цих, наприклад, п’яти кімнат. Необхідно також налагодити комунікацію з громадами, які відправлятимуть діток на оздоровлення»,– порадила депутатка керівництву закладу.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
У Кропивницькому оголосили акцію боротьби з "наливайками"
У Кропивницькому оголосили акцію бо...  В обласному центрі останніми часом значно активізувався незаконний продаж алкоголю. І з’являються так звані «наливайки»...
Програма підтримки учасників АТО
Програма підтримки учасників АТО   Підтримка ветеранів АТО/ООС - це один з головних пріоритетів обласної ради - заступник голови Лінько
Благотворительный фонд «ТИ НЕ ОДИН» поздравил с Рождеством  всех пациентов Детской обл. больницы
Благотворительный фонд «ТИ НЕ ОДИН»...  Международный благотворительный фонд «ТИ НЕ ОДИН» поздравил с Рождеством  всех пациентов Детской областной больницы.