Депутат Кропивницької міськради оголосив боротьбу «наливайкам»

МоєМісто
Автор:
МоєМісто
26 листопада 2021

Депутат Кропивницької міської ради Рафаел Санасарян, 25 листопада, під час восьмої сесії вкотре порушив проблему так званих «наливайок» в обласному центрі. Про це повідомляє mandarin-news.

Депутат Кропивницької міськради оголосив боротьбу «наливайкам»

 

За словами депутата, лише на його окрузі, а саме по вул. Попова, налічується  сім точок нелегального продажу спиртного.

«Ми з командою активно боремось проти таких «наливайок», де продають невідомо що та невідомо якого складу. Ми звернулись в усі інстанції, зокрема й до поліції. Проте поліція сліпо не бачить, або не хоче бачити цю проблему.

Тому я звертаюсь до вас, Андрію Павловичу, доручити очільнику поліції Кропивницького розібратися в цій ситуації та, можливо, запросити його на наступне засідання сесії, щоб він озвучив своє бачення боротьби з нелегальними «наливайками», адже це справді велика проблема», - наголосив у своєму виступі депутат.

Міський голова Кропивницького підтримав позицію Рафаеля Санасаряна та має долучитись до вирішення проблеми «наливайок».

«Ми звернемося до керівника національної поліції міста і запросимо його на наступну сесію, заздалегідь поставивши питання. А під час найближчої апаратної наради я поставлю правоохоронцям завдання провести відповідні рейди», - каже очільник міста.

Андрій Райкович згадав і про проблему поширення наркотиків та психотропних речовин у Кропивницькому. Також міський голова зауважив, що профілактична робота в цьому напрямку триває і дає позитивний результат.

Фото: Олексій Каприця

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Тест: Що цьогоріч принесе вам Святий Миколай у подарунок?
Тест: Що цьогоріч принесе вам Святи... Не тільки діти радіють подарункам... Всі ми з вами віримо в дива! Чи не так?  Бажаємо, щоб кожен з нас отримав те, що...
Робота в Кропивницькому у сфері розваг: що шукати?
Робота в Кропивницькому у сфері роз... Кропивницький (до 2016 року Кіровоград) — культурний та адміністративний центр Кіровоградської області. Різноманітні теа...
Кропивницький: хто допоміг погорільцям багатоповерхівки
Кропивницький: хто допоміг погоріль... Мешканці четвертого під’їзду, що по вул. Пацаєва, 14, корпус 1 постраждали через пожежу.