У Кропивницькому оголосили акцію боротьби з "наливайками"

МоєМісто
Автор:
МоєМісто
16 квітня 2021

 В обласному центрі останніми часом значно активізувався незаконний продаж алкоголю. І з’являються так звані «наливайки» як гриби після дощу, а працюють «до останнього клієнта».

У Кропивницькому оголосили акцію боротьби з "наливайками"

 

Жителі Кропивницького обурені таким станом справ неодноразово звертались у різні інстанції, але повного вирішення проблеми так і не було. Нещодавно депутат Кропивницької міської ради Рафаель Санасарян ініціював боротьбу з роботою несанкціонованих об’єктів продажу алкоголю. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

За словами Рафаеля Санасаряна, мешканці округу, яким він опікується, щоразу під час зустрічей наголошували на цій проблемі. Тоді одну таку точку продажу вдалось закрити, проте проблема залишилась. Наразі команда депутата розпочинає акцію боротьби з «найливайками».

«Біля таких «об‘єктів» неможливо не те, що жити, але й просто проходити повз. Ми вже надіслали відповідні звернення до Поліції, Фіскальної служби та Міцевої прокуратури.Сподіваємось за швидке реагування та допомогу!», – вказав депутат міськради.

Фото : gorod. dp. ua

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
В Кропивницком состоялся "Летний турнир по футболу 2021"
В Кропивницком состоялся "Летний ту...  Волонтеры МБФ «ТИ НЕ ОДИН» совместно с молодежью  Христианской церкви «Живая Надежда» в рамках нового направления «FREE...
Святкове відкриття дитячого майданчика на вул. Попова
Святкове відкриття дитячого майданч... У Кропивницькому відкриття дитячого майданчика перетворили у свято (ФОТО)
На Кіровоградщину завітав Лідер Радикальної партії Олег Ляшко
На Кіровоградщину завітав Лідер Рад...   Найвідоміший політик України відвідав Кіровоградщину