На Кіровоградщину завітав Лідер Радикальної партії Олег Ляшко

МоєМісто
Автор:
МоєМісто
28 травня 2021

 

Найвідоміший політик України відвідав Кіровоградщину 

На Кіровоградщину завітав Лідер Радикальної партії Олег Ляшко

 

Учора, 27 травня, на Кіровоградщину завітав Лідер Радикальної партії Олег Ляшко. 

Разом з командою радикалів в області Олег Ляшко зустрівся з колективом та студентами Державного навчального закладу « Знам‘янський професійний ліцей». У ході візиту обговорили найголовніші проблеми, що турбують майбутніх залізничків.

Також очільник Радикальної Партії наголосив на тому, що кожному потрібно вірити в себе та свої можливості, адже саме цілеспрямованість та праця приводять до успіху.

«Ми завжди стоїмо на варті захисту інтересів усіх громадян без винятку. Нас турбують проблеми, як дітей, так і людей поважного віку. Адже ми хочемо зберегти нашу державу та не дати зруйнувати її! Наша розумна, перспективна молодь повинна залишатись тут, в Україні, розвивати її, створювати тут свої сім‘ї і головне - жити в комфорті!,

-зауважив Олег Ляшко»

Після розмови зі студентами, Олег Ляшко разом з депутатами обласної ради Дмитром Ліньком, Мариною Осіповою та Сергієм Гриценком завітали до с.Аджамка в гості до Колючої Любові Павлівни, якій в лютому минулого року нардеп від "Слуги народу" у прямому ефірі 112 каналу, порадив продати собаку і заплатити за комунальні послуги.

«Любов Павлівна, яка пропрацювала диспетчером на автовокзалі 32 роки, мала проблему з отриманням субсидії. Коли помер її чоловік, вона ледве досягла того, щоб переоформити її на себе. Через ідіота-продавця собак історія Любові Колючі, отримла величезний розголос, їй пообіцяли: отримаєте у березні, у квітні, травні... А толку ніякого.

Зрештою, вона звернулась до офісу Радикальної партії в Кропивницькому. Коли наші активісти зателефонували до відділу соцзахисту, їм сказали, що є проблема з реквізитами. Мовляв, невірні були вказані, тому кошти нараховувалися, а їй не приходили. Мої однодумці допомогли виправити помилки - і нині все нормально. 

Але це не діло, коли не байдужі громадяни мають допомагати пенсіонерам з оформленням документів. Цим має займатись держава. А таке враження, що навпаки зверху є команда від влади обмежити кількість людей, які отримують субсидію. Просто знущаються над нещасними людьми. На собі економте, зелені держиморди, а не на пенсіонерах!, - наголосив відомий політик».

У кінці дня Олег Ляшко провів робочу нараду з активом обласної організації та новообраними депутатами всіх рівнів. В ході розмови обговорили майбутні цілі, завдання та перспективи.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
В Кропивницком состоялся "Летний турнир по футболу 2021"
В Кропивницком состоялся "Летний ту...  Волонтеры МБФ «ТИ НЕ ОДИН» совместно с молодежью  Христианской церкви «Живая Надежда» в рамках нового направления «FREE...
Святкове відкриття дитячого майданчика на вул. Попова
Святкове відкриття дитячого майданч... У Кропивницькому відкриття дитячого майданчика перетворили у свято (ФОТО)
Олег Ляшко завітав до Колючої Любові Павлівни в Аджамку
Олег Ляшко завітав до Колючої Любов... Олег Ляшко завітав до відомої в країні бабусі з Кіровоградщини