Чорна вдова

 Життя супершпигунки непросте. У неї не повинно бути ніяких зв'язків, про сім'ю та близьких годі й думати. Наташа Романофф, більш відома як Чорна Вдова, є однією із найкращих у своїй справі. Багато хто знає її через участь у команді супергероїв Месники, де вона завжди була важливим елементом. Але тепер Наташа повинна зустрітися зі своїм минулим, хоче дівчина того чи ні. Головне – що вона возз'єднається зі своєю сім'єю, які теж не нудьгують у вільний час. Вони виявилися втягнуті в небезпечну змову, з якої їх обов'язково потрібно витягнути Чорної Вдові. Для Наташі це ледь не найважливіша місія в житті.

Режисером фільму стала Кейт Шортланд, яка раніше займалася проектами "16 років: Любов. Перезавантаження" (2004) та "Берлінський синдром" (2016).

Ролі в картині виконали: Скарлетт Йоханссон ("Кролик Джоджо", "Шлюбна історія" (обидві 2019, номінації на "Оскар"), кіновсесвіт Marvel), Флоренс П'ю ("Сонцестояння" (2019), "Маленькі жінки" (2019, номінація на "Оскар"), міні-серіал "Маленька барабанщиця"), Девід Харбор ("Горбата гора" (2005), "Патруль" (2012), серіал "Дивні дива").

Стрічка вийде у прокат 29 квітня 2019 року.


Рейтинг:

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення