День інформації «Слово наше рідне – слово українське» у бібліотеці

День інформації «Слово наше рідне – слово українське» у бібліотеці

Всі анонси від: Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. Є.Маланюка
8 листопада обласна бібліотека для юнацтва ім. Є. Маланюка проводить день інформації «Слово наше рідне – слово українське» до Дня української писемності та мови, що відзначається в Україні 9 листопада.
 
В цей день відзначають найкращих популяризаторів українського слова, заохочують видавництва, які випускають літературу українською мовою, пишуть всеукраїнський радіо диктант національної єдності, проводять тематичні конкурси, різноманітні заходи тощо.
 
Організатори повідомляють - упродовж дня в біблотеці діятимуть заходи, присвячені Дню української писемності та мови, що допомагають поширювати знання про рідну мову та популяризувати її серед молоді.
 
Напередодні свята в читальній залі бібліотеки буде оформлено ряд книжкових виставок-інсталяцій: «Зоряний дощ у Кропивницькому»,«Бібліографічний калейдоскоп», «О рідна мово! Ти – голос поколінь, землі віків…», «Мистецтво – невичерпне джерело», «Осіння колекція книжкових новинок», «Читаймо зі смаком», «Світ технічної книги», «Осінній карнавал нових книг» та ін.
 
Відвідувачі зможуть взяти участь в інтелектуальній грі «Мова моя українська, батьківська, материнська» та у квесті«До мови доторкнімось серцем» під час цих заходів учасники розширять свої знання і дізнаються цікаві відомості про рідну мову.
 
Протягом дня відбуватимуться екскурсії, де присутні ознайомляться з новинками літератури, які надійшла до книгозбірні протягом року.
 
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення