Довгий шлях маленького робота Кіні, пазл-квест

17 жовтня  бібліотека Маланюказапрошує стати учасниками квесту з програмування для підлітків «Довгий шлях маленького робота Кіні».

Захід проходитиме з 13.00 до 16.00.

В світі інформаційних технологій кожній сучасній дитині та молодій людині важливо розуміти, як і яким чином працює комп’ютер та програмне забезпечення; дізнатися про видатних особистостей в світі IT.

Зацікавити підлітків програмуванням неможливо через бесіду, краще це зробити у формі гри. Пазл-квест «Довгий шлях маленького робота Кіні» – це поєднання теоритичних знаннь у сфері ІТ з практичними завданнями.

Квест складатиметься з п’яти етапів, на кожному з яких команди учасників отримуватимуть корисні навики з ремонту комп’ютерів, роботи з перефірійними пристроями, написання коду та комп’ютерної графіки. Виконуючи завдання квесту, учасники отримуватимуть фрагменти пазлу, які будуть підказками для фінального завдання. У фіналі команди повинні створити програму  для виходу робота Кіні з лабіринту.

Для тих, хто віддає перевагу пасивному сприйняттю інформації буде організовано інфо-локацію, де розповідатиметься про видатних особистостей в свті,  а також про те, чому важливо вивчати програмування.

Довідки за телефонами: (050) 569-90-07; (050)-682-4180

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення