Європейська здибанка у парку на Козачому острові

Європейська здибанка у парку на Козачому острові

Всі анонси від: Team Europe Кропивницький

Хочете дізнатися більше про Європу, взяти участь у вікторині та розіграшу призів, розширити свій кругозір про стосунки Україна-ЄС та весело і цікаво провести час?

Тоді завітайте на Європейську здибанку, яку проводить у парку на Козачому острові команда «Team Europe Кропивницький».- Наша команда об'єднує експертів та експерток із різних сфер, які прагнуть посилити різносторонні відносини між Україною та ЄС на рівні Кіровоградщини. У парку під час заходу ми поділимося ідеями для поширення європейських цінностей та способу життя, підтримки українських реформ і залучення фінансової та технічної допомоги ЄС у кожен куточок України і Кіровоградської області,

- розповідає ініціаторка зустрічі Вікторія Талашкевич.


За її словами, Team Europe – це простір для діалогу, обміну ідеями, актуальними новинами про відносини між Україною та ЄС, а також координації публічних заходів у Кропивницькому та районах Кіровоградщини. Місія команди - через концентрацію зусиль місцевих експертів та експерток із різних напрямків органічно вплести тематику українсько-європейських зв’язків у контекст Кіровоградщини, а також насичити інтелектуальний простір міста та області корисною та актуальною інформацією про відносин Україна-Європа. 

 

Дата: 27.05.2018

Час: 11-00 - 14-00

Місце: парк Козацький острів

Вхід вільний


 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення