Фестиваль вуличної їжі: Весна у маленькому Парижі

Фестиваль вуличної їжі: Весна у маленькому Парижі

Всі анонси від: Клуб рестораторів Кропивницького

Шостий фестиваль вуличної їжі вже цієї весни Клуб рестораторів Кропивницького проведе 23-24 травня у Ковалівському парку.

Крім улюблених страв, кожен ресторан буде готувати ще й різноманітні страви французької кухні. Це будуть жаб'ячі лапки, равлики, мідії та устриці, паштети, круасани, а так само знаменитий французький цибулевий суп та багато іншого. 

Фестиваль вже за традицією крім розважальної мети ще матиме і благодійну частину. Кошти, виручені з продажу лотерейних білетів та сувенірної продукції, громадська організація «Клуб рестораторів» планує передати у Гематологічне відділення обласної дитячої лікарні!

- Фестиваль вуличної їжі – це серйозне підсилення міської туристичної індустрії, в структурі якої окреме важливе місце посідає якісно та по-сучасному організоване вуличне харчування, - 

коментує Секретар Клубу Вікторія Талашкевич.

За її словами, участь у фестивалі планують взяти не менше двадцяти закладів нашого міста, і Клуб рестораторів сподівається, як і щоразу, на підтримку та сприяння у проведенні свята з боку міської влади Кропивницького.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення